iPhone X 256 GB

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Шановний,ви ,,далекі,,від правил форуму
Це підрозділ продажу електроніки,якщо ви не помітили,а ці речі в нашому житті займають тепер далеко не посліднє місце,на даний час
Щє раз- продаж електроніки в розділи електроніка-до вас повинно дійти це
І з чого ви взяли ,що телефон немає нічого спільного з хоббі полювання-рибалка???
Ви на полюванні не користуєтесь своїм телефоном???Відріжте мені мізинець,якщо я не правий...
А то який телефон,чи за 1280$ чи за 500гривень не так вже й важливо-головне щоб робив справно свою роботу
Та я і не сперечаюсь!!! І нічого не говорю про порядність - чи непорядніст ТС!!! І я не сказав що мені не подобаєтся даний девайс..- тільки одне питання??? Яким боком Айфон 10 до полювання??? Я все розумію- ну все ж!!!!!:cool: А то іншим зі своїми оголошенням отримують на горіхи за доцільність даного девайс на форумі- а іншим виставляє що хочеш....:cool::cool::cool: Якось трошки не зрозуміло??? Я вважаю що для таких речей існує OLX!!! Без образ- але це мисливський форум- і товари тут повинні бути мисливської тематики. З пов.
й
 

Logan19-19

Мисливець
мне неудобно об этом говорить, но боюсь hanter1982 просто бесится, что не может позволить себе подобную вещь... уважаемый расслабтесь - бедность в нашей стране не считается пороком..
 

hanter1982

Слідопит
Если бы на форуме можно выразитья крепким словом- я вам ответил бы по МУЖСКИ!!! Но так как это форум культурных людей- я промолчу!!! И не ваше с.....е дело какое у меня финансовое положение!!! Я у вас о нем не спрашиваю!!! Нащёт " Раслабтесь" - мне это некчему- я просто не НАПРЯГАЮСЬ.Я ж вам написал!!!- что не хочу с вами проводить демогогику.Или с чтением проблема??? Как говорит народная мудрость:" Не спорь с ДУРАКОМ- сам им станеш!!!" Я что обсуждал цену ТС??? вас очень беспокоит моя персона-наверное вам больше неочем поговорить на форуме??? Судя по вашим постам- вы только советовать и умеете. Мне ваши советы не нужны- держите их при себе....
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Если бы на форуме можно выразитья крепким словом- я вам ответил бы по МУЖСКИ!!! Но так как это форум культурных людей- я промолчу!!! И не ваше с.....е дело какое у меня финансовое положение!!! Я у вас о нем не спрашиваю!!! Нащёт " Раслабтесь" - мне это некчему- я просто не НАПРЯГАЮСЬ.Я ж вам написал!!!- что не хочу с вами проводить демогогику.Или с чтением проблема??? Как говорит народная мудрость:" Не спорь с ДУРАКОМ- сам им станеш!!!" Я что обсуждал цену ТС??? вас очень беспокоит моя персона-наверное вам больше неочем поговорить на форуме??? Судя по вашим постам- вы только советовать и умеете. Мне ваши советы не нужны- держите их при себе....
Закінчуйте ці дурні бабські базари-хочете поболтати-у розділ Курілка і там хоч до ранку,а тут тема продажу
З Повагою до всіх форумчан!
 

rfyjt13

Слідопит
Да ,кожному своє. У мене товариш ,мільйонер ( Живе в штатах) ,приїхав до мене в гості. Так у нього тел. Гугл андроід. Я спитав а чому не айфон ,відповів :так мені ж для роботи. А я кажу а у нас тільки багатий так зразу айфон. А він сміється ,в Америці у негрів теж у всіх айфони. Так ,що таки мабуть для понтів, та статусу, ну як у бананових республіках.
 

Микола ARMS

Мисливець
Хороший телефон, в свій час майже так коштував 7+. Думаю при хорошій роботі та достатку людина майже в 50 років може собі дозволити 10 та ровер чи крузер;)
Вдалого продажу!!
 
Статус
Закрита.
Зверху