Lee или Mec

Kapitan

Снайпер

Tosha Hunter

Мисливець
Если я ничего не пропустил то ещё ни кто не упоминал о таком минусе как то что, дробь больших размеров застреет в горловинке, по этому дробь больше 3го номера можно вообще не засыпать в станок, станок часто заминае гильзу на последней базе гильзу использую только B&P одностел, да и выставлять гильзу нужно в одном направлении чтобы сформировать шалашик,хоть и пользуюсь LII уже третий год но всё равно нахожу в нем больше минусов чем плюсов, я не рекомендовал бы к преобретению данный станок!!!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Если я ничего не пропустил то ещё ни кто не упоминал о таком минусе как то что, дробь больших размеров застреет в горловинке, по этому дробь больше 3го номера можно вообще не засыпать в станок, станок часто заминае гильзу на последней базе гильзу использую только B&P одностел, да и выставлять гильзу нужно в одном направлении чтобы сформировать шалашик,хоть и пользуюсь LII уже третий год но всё равно нахожу в нем больше минусов чем плюсов, я не рекомендовал бы к преобретению данный станок!!!
"Минусы" и "плюсы" в сравнении с чем? Лии в сравнении с Мек? Или Лии в сравнении с УПС-образным прибором?
 

Tosha Hunter

Мисливець
"Минусы" и "плюсы" в сравнении с чем? Лии в сравнении с Мек? Или Лии в сравнении с УПС-образным прибором?
Я назвал минусы самого станка которые ещё не были озвучены! Сравнивать к сожалению мне пока не с чем.
 

Корнилов

Снайпер
Если я ничего не пропустил то ещё ни кто не упоминал о таком минусе как то что, дробь больших размеров застреет в горловинке, по этому дробь больше 3го номера можно вообще не засыпать в станок, станок часто заминае гильзу на последней базе гильзу использую только B&P одностел, да и выставлять гильзу нужно в одном направлении чтобы сформировать шалашик,хоть и пользуюсь LII уже третий год но всё равно нахожу в нем больше минусов чем плюсов, я не рекомендовал бы к преобретению данный станок!!!
Если не правильно подобрать комплектуху и неправильно настроить станок, то гильзу, будет заминать, что УПС, что Мэк.
 

hantersvirid

Мисливець
Почитав 4 сторінки "порад" і не витримав, - напишу.
Станок ЛЕЕ. Користувався близько 2 років виробив до 1000 патронів. Цін. а прибора близько 72 дол за новий це 1750 гривень.
1. декапсуляція і калібрування, капсуль вибиває добре, для калібрування слабуватий, весь пластиковий, деформується, перекошується боязно зламати.
2. дозування пороху. В наявності велика кількість порохових мірок, по факту використовувати можна лише шт 3. в основному сиплять по 0,8 - 1.5 грам. Прийшлось мірку 189 розшліфовувати під 1,7 гр. пороху нобель спорт Д20. бо сипала 1,5 гр. Так і в подальшому не міняв. Порох стало дозувати не погано в межах 0,05 гр., напевно калібровка ваг більшу похибку не дає.
3. Дозування дробу. Також виготовив мотодом розшліфовування 3 мірки, 36 гр.- 0, 36гр.5, 36гр.- 7 номеру дробу. Сипе з точністю до 0,5 грама це в межах 2-5 дробин.
4. Формування зірочки досить непогане як на 6 так і на 8 променів.
5. Закривання. Закриває на глибину 1-1,5 мм. Конус на кінчику патрона не формується, закраїни рівні, потрібно обовязково обкатувати матрицею, інакше де кілька патронів розкривались.
Ніби і все. Але останню базу необхідно допрацьовувати, оскільки закривання не завжди глибоке. Дехто приклеює 10 копійок і виходить з ситуації. Я побачив що причина малої глибини закривання це база своїм торцем впирається в тримач гільзи і не дає закритись глибше. Вихід спиляв на 1мм. основу бази. Через те що станок пластиковий він трішки перекошується при роботі і патрон не завжди рівний. Вихід обкатка матрицею ГАЕП №2. Використовував на 99 % нову капсульовану гільзу за ціною 2,70 грн. + порох нобель спорт Д20 1.7 гр. це 1,7 грн, + пиж 70 коп, драб 36 гр. це 3,6 грн. і того вартість патрона + 8грн. 70 коп.

У грудні 2019 року придбав новий станок МЕС 600. за ціною 6200 грн. Настроював вечір і добився непоганоі якості патрона на новій гільзі. Спортив при цьому 20 гільз. То гнув не симетрично зірочку, то закушував краї. то роздавлював низ гільзи. Але настроїв. Розібрав останню базу і побачив, що шток для закривання не соосний з патороном, - розшліфував базу, погрався з настройками і добився патрона досить непоганого зразу конусованого. З мяким пластиком працює недуже добре. З мірками на порох також не все гаразд, розсвердлював і шліфував під свою навіску. Найбільша штатна сипала 1,4 гр.пороху, інші ще менше. Запитання який в Америці порох використовують що сиплять на 12 кал 0.8. -1,3 гр.
Проте ідеально працює з декапсуляцією, калібровкою і закриванням гільзи Б/У. Взяв 400 шт однострілу РІО і все ідеально виходить, для впевненості і чистоти виробництва прокатую матрицею ГАЕП. Прибор надійний, металевий і довговічний.
Ціна патрона на 1 гр. дешевше і =7 грн. 70 коп.

Мій висновок можна розпочати з ЛЕЕ, на свої гроші він непоганий і безпроблемний. Для стенду краще - мек.
 

riggan

Мисливець
Короче поменял Лии на Мек. Есть несколько вопросов.
На дробовой мерке есть такие вкладки, я так понял регулировать навеску. Родная эта вкладка была из резины и при работе в нее заминалась дробь. Ну и соответственно вылетало по пару дробинок при работе. В городе на 3д принтере мне напечатали за 100 грн вкладок этих разной величины. Получилось хорошо. Но дело не в том. А проблема в том, что с 7кой дробью всё работает нормально, а вчера хотел 9ку закатать так начала клинить мерка. ну то есть сама дробь немного подклинивает сам брусок-мерку. Вот думаю как эту проблему решить. Может прокладок добавить чтобы уменьшить зазор между бруском и бутылкой дробовой? Кто-то сталкивался может с такой проблемой, подскажите, пожалуйста.
 

Вкладення

КОРСары

Мисливець
Короче поменял Лии на Мек. Есть несколько вопросов.
На дробовой мерке есть такие вкладки, я так понял регулировать навеску. Родная эта вкладка была из резины и при работе в нее заминалась дробь. Ну и соответственно вылетало по пару дробинок при работе. В городе на 3д принтере мне напечатали за 100 грн вкладок этих разной величины. Получилось хорошо. Но дело не в том. А проблема в том, что с 7кой дробью всё работает нормально, а вчера хотел 9ку закатать так начала клинить мерка. ну то есть сама дробь немного подклинивает сам брусок-мерку. Вот думаю как эту проблему решить. Может прокладок добавить чтобы уменьшить зазор между бруском и бутылкой дробовой? Кто-то сталкивался может с такой проблемой, подскажите, пожалуйста.
Купуючи б\у МЕК, треба бути готовим до боротьби з люфтами...
 
Зверху