Monte - Carlo 16 калібр

Статус
Закрита.

UHIM

Мисливець
Рушниця в хорошому стані, невелика сип в стволах, в правому більше.
Без шату та люфтів, воронніння в хорошому стані, дерево теж, рушниця туго відкривається.
Калібр 16, довжина стволів 700 мм. вага рушниці 3100 г., ежектор (можна витягти, буде естрактор) , патронник 65 мм, запобіжник автоматиний. Про настріл нічого сказати неможу, мого біля 50 патронів.
Реальних звужень незнаю, нема чим переміряти діаметр канала ствола. Рушниця була куплена тут на форумі, тут її довго обговорювали.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Монте-Карло-16-кал.47590/
Купував її для батька, а він ніяк неможе відвикнути від свого куркового механізму ТОЗ 63.
От і лежить ця "красуня" в сейфі без діла, а зараз виникла потреба в грошах.
Реестрація та місце знаходження рушниці : Волинська обл. м. Рожище (20 км від луцька)
Ціна 520 американських.
Адекватний торг присутній.
0678354547
0992879914 Сергій
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Дааа, хорошее ружье, помню я как оно продавалось...Хотел брать - не срослось(потому как уже было оговорена покупка другого ружья), потом Диме(прошлому продавцу) говорил, что жалел.., потому как и с тем не получилось ружьем и это ушло!Взял потом я другое ружье...И вот оно снова в продаже...А возможности взять его на данный момент нету(((Как у Вас от него впечатления?Если отцу не подошло, почему себе не хотите оставить?
 

Fonex

Снайпер
По сужениям в прошлой теме все расписано было, кому интересно - почитают...Ружье редко встречается, состояние хорошее(ну, конечно сыпь огорчает, но стволы нехромированы и это плюс)ИМХО
 

Panters

Снайпер
По сужениям в прошлой теме все расписано было, кому интересно - почитают...Ружье редко встречается, состояние хорошее(ну, конечно сыпь огорчает, но стволы нехромированы и это плюс)ИМХО
Я вибачаюсь, а вчому плюс нехромованих стволів?
 

UHIM

Мисливець
Как у Вас от него впечатления?Если отцу не подошло, почему себе не хотите оставить?[/QUOTE]
Хороша легка рушниця з хорошим боєм.
Батько має тоза і як я його не вмовляв, нехоче міняти. Я б залишив собі, але на даний час володію:
Бенелі вінчі
Франчі афініті
Вінчестер 1001
Монте карло
Та ще й нарізняк маю акмс
Розпродую все, крім вінчі( запала вона мені в душу). Зараз є потреба у великій сумі грошей, от і розпродую все.
 

UHIM

Мисливець
Опускаю до 390 доларів + адекватний торг.
Нормальна рушниця, за адекватні гроші.
Ще декілька знижень в ціні і піде по ціні металолому)
 
Статус
Закрита.
Зверху