pietro zanoletti armi 1988р

КУБА

Мисливець
Шановні, допоможіть мені в знайомстві з рушницею pietro zanoletti в неті нема ніякої інформації , потримав в руках дуже сподобалася зацікавлений в покупці , також оцініть даний екземпляр.
Screenshot_20211109-183414_Chrome.jpg
IMG-4df176f32861b5a068bdef3feaa6c8ae-V.jpg
IMG-29ca94bd19ca07d9eb1973e3e6b969e8-V.jpg
IMG-85fcec91db862954439ff159b50f9bf4-V.jpg
 

gaudi

Слідопит
Або перепаяні надто погано "кулібіним" після ....? ? ?
або такі були.просто предмет низького гатунку.таких в італіі.як і в туреччині багато....під бренд....а взагалі як хочете оцінку то витріть насухо і виставте більше фото і ттх....
 

КУБА

Мисливець
можливості зробити фото немає... можу сказати що вона дуже прикладеста є дві мушки на кінці ствола і посередині, стволи дзеркало... треба робити висновки з того що на фото
 

КУБА

Мисливець
В принцепі яка там різниця яка лобова пайка питання чи служити буде ? відгуки про виробника? і так далі
 

kef

Зброяр
В принцепі яка там різниця яка лобова пайка питання чи служити буде ? відгуки про виробника? і так далі
Велика РІЗНИЦЯ ! Бо ті планки можуть від декількох пострілів відстати . А можуть і довго служити. Лотарея. Краще показати знавцю з цієї справи.
 

tyrist 1945

Тигр
Інформація про цього Петра в тирнеті дуже багато. Фірма досить відома в Італії. Сегмент дешевих і середньої вартості. Також є карабіни і комбіновані рушниці. На замовлення виготовляють хороші і дорогі.
(180915154643)paper_h_6_45_illustrazione_italiana_pubblicita_advertisement_vintage_zanoletti_...jpeg
 

ATIS

Снайпер
ціна як за штучний иж тоз
Ото відповіли...... Один за штучний Тоз хоче 1500 єнотів, а інший 10000грн, і зрозумій тут......
Якщо рушниця в гарному стані, то за баксів 700 можна брати:p:D
Краще буде любого іжа чи тоза...;)
 

kef

Зброяр
Це не той випадок коли 700 дол.викинути на невідомо за що. Краще за 400;- 500 дол.купити в гарному стані Іжа 27 чи 12 і його вистачить. А тут лотарея. Невірю я що така халтура могла вийти з зброярського цеху італійців.
 

КУБА

Мисливець
ціна 700у.о так і просять.... приклад новий але рідний настріл реально малий а те пайка привернула увагу.... иж 27 ш також розглядаю для купівлі але у Львівські обл оголошень небачу а як виставляють то ціна капец... чому відкрив тему- та банально не хочу купити безділушку.. в неті може і інформація є , якої я незнайшов... на форумах чи в ютубі рускомовної інформації нема
 

gaudi

Слідопит
Це не той випадок коли 700 дол.викинути на невідомо за що. Краще за 400;- 500 дол.купити в гарному стані Іжа 27 чи 12 і його вистачить. А тут лотарея. Невірю я що така халтура могла вийти з зброярського цеху італійців.
ще і не таке у італійців може вийти.....осбливо ранніх....і все одно рашку і срср переплюнути у халтурі важко....
 
Зверху