pietro zanoletti armi 1988р

kef

Зброяр
ще і не таке у італійців може вийти.....осбливо ранніх....і все одно рашку і срср переплюнути у халтурі важко....
Ви вважаєте що то є дійсно заводська пайка а не пайка після "дурного" пострілу коли відлетіли бокові планки ? Тоді нехай так і буде. Всерівно купляти такий "витвір" це як кота в мішку.
 

КУБА

Мисливець
Ви вважаєте що то є дійсно заводська пайка а не пайка після "дурного" пострілу коли відлетіли бокові планки ? Тоді нехай так і буде. Всерівно купляти такий "витвір" це як кота в мішку.
як впевнитися що пайка якісна кріб того що неакуратний дульний зріз?
 

tyrist 1945

Тигр
як впевнитися що пайка якісна кріб того що неакуратний дульний зріз?
По звуку. Простукайте легенько по довжині труб. Звук повинен бути дзвінкий. Якщо є проглушини, значить є проблема. Хоча це все робиться і виправляється.
 

ATIS

Снайпер
Потримати б цю рушницю в руках, тоді все зразу стане ясно.... А так по двох фото важко щось зрозуміти....
А німця в суперовому стані за 700 не візьмеш, а потасканий він теж непотрібний... ІМХО
 

mulyavchik

Снайпер
Потримати б цю рушницю в руках, тоді все зразу стане ясно.... А так по двох фото важко щось зрозуміти....
А німця в суперовому стані за 700 не візьмеш, а потасканий він теж непотрібний... ІМХО
Ну я ж наказав про суперовий стан.А в більш менш нормальному знайти можна.Було б бажання гроші
 

kef

Зброяр
Маєте бажання беріть. Всерівно Вам вирішувати. Не підійде тоді ....
 

ATIS

Снайпер
Шановний КУБА, де знаходиться рушниця? В якому місті? Я думаю що можна звернутися до форумчан, з того міста, які розбираються в зброї, і вони допомогли б вам в виборі...
 

КУБА

Мисливець
Шановний КУБА, де знаходиться рушниця? В якому місті? Я думаю що можна звернутися до форумчан, з того міста, які розбираються в зброї, і вони допомогли б вам в виборі...
у Львові я б був дуже радий як хтось знайшов час
 
Зверху