PONSNESS -WARREN 375C

Статус
Закрита.

Ревук

Мисливець
Вітаю панство.Пропоную Ponsness-Warren 375 C 12 калібр.Куплений новим в минулому році,пробіг до сотні набоїв,стан нового.Мною було зроблено нову станцію декапсуляції та обжиму гнізда капсуля(рідна станція додається)В комплекті:паспорт,набір дюймових шестигранників, фірмове мастило.Бонусом віддам підставку з масиву дуба,набір порохових та дробових мірок,лоток-підставку з масиву дуба на 56 набоїв та інші девайси що на фото.Оцінюю в 600$.
По бажанню можливо продаж разом з комодом(масив черешні та вільхи).
 

Вкладення

Останнє редагування:

krava1967

Мисливець
Добрый день! А можно фото новых станций декапсуляции и обжима капсульного гнезда.
 

Ревук

Мисливець
Добрый день! А можно фото новых станций декапсуляции и обжима капсульного гнезда.
Вітаю.Щоб не псувати рідну станцію замовив в токара копію тільки з метричною різьбою там де вкручується стержень що виштовхує капсуль,і на наконечнику робляться чотири зубчика(типу клямбура) от якраз вони обжимають гніздо капсуля.Якщо потрібно можу зняти розміри.
 

Вкладення

Ревук

Мисливець
З власного досвіду скажу,що найкраще працює якщо робити на чотири зуба.Ось так виглядає донце гільзи після декапсуляції та обжиму.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Mamon

Новачок
Добрий день, вам можна замовити таку станцію, в мене немає нормального токаря для реалізації даної задумки? Був би дуже вдячний!
 

krava1967

Мисливець
И я не против такого заказа только если он реально работает.
 
D

"doc"

Guest
И я не против такого заказа только если он реально работает.
[/QUOTE]
+1
 

Ревук

Мисливець
Добрий день, вам можна замовити таку станцію, в мене немає нормального токаря для реалізації даної задумки? Був би дуже вдячний!
Гарного вечора панове.Нажаль я не токар,і займатися таким дріб'язком немає часу.Моя вам порада,на цьому форумі є файний токар,наскільки я пам'ятаю звати"Слєсар" зверніться за допомогою до нього,розміри я вище в темі надав.Якщо все правильно зробити то така приблуда працює на всі 100%,перевірено на власному досвіді.
 
Статус
Закрита.
Зверху