S90V

Статус
Закрита.

kyznezovskij

Мисливець
Доброго дня! Продам ніж з преміальною сталькою.
Сталь - CPM S90V, ТО від Інструментальщика, твердість 61-62HRC
Клинок - 98*27,5*2,8мм; спуски увігнуті, зведення в 0.25мм. Обух скруглено для комфорту
Руків'я - мікарта, G10, нейзільбер, стабілізований морений граб. Довжина руків'я - 119мм
Вага ножа 106г. Ціна - 3200 грн. Тел: 067 - 2866-704.
 

Вкладення

Мишко К36

Слідопит
https://www.facebook.com/groups/1607819942793084/permalink/2315084175399987/?app=fbl
???
Може не всім по посиленню відкритися,група на ФБ може не "пустити" але цей ніж на аукціоні був куплений за 2000 грн. 26 -го серпня.
Ви як заробляєте таким чином,то хоч фото не "злизуйте" ,а потрудіться перефотографуйте.
Це не вперше. Це ж форум однодумців.
 

kyznezovskij

Мисливець
https://www.facebook.com/groups/1607819942793084/permalink/2315084175399987/?app=fbl
???
Може не всім по посиленню відкритися,група на ФБ може не "пустити" але цей ніж на аукціоні був куплений за 2000 грн. 26 -го серпня.
Ви як заробляєте таким чином,то хоч фото не "злизуйте" ,а потрудіться перефотографуйте.
Це не вперше. Це ж форум однодумців.
Реальна вартість цього ножа - 3500 грн (після аукціону зв"язувався з майстром). По - друге ніж не куплений, а виграний хто вам заважав брати участь у аукціоні. А по - третє ціна 3200 з перспективою торгу.
 

Мишко К36

Слідопит
Реальна вартість цього ножа - 3500 грн (після аукціону зв"язувався з майстром). По - друге ніж не куплений, а виграний хто вам заважав брати участь у аукціоні. А по - третє ціна 3200 з перспективою торгу.
Да зв'язуйтесь ,беріть участь,ціну яку хочете виставляйте.
Не тримайте ивсіх за лохів.
 

китай

Слідопит
https://www.facebook.com/groups/1607819942793084/permalink/2315084175399987/?app=fbl
???
Може не всім по посиленню відкритися,група на ФБ може не "пустити" але цей ніж на аукціоні був куплений за 2000 грн. 26 -го серпня.
Ви як заробляєте таким чином,то хоч фото не "злизуйте" ,а потрудіться перефотографуйте.
Це не вперше. Це ж форум однодумців.
Реальна вартість цього ножа - 3500 грн (після аукціону зв"язувався з майстром). По - друге ніж не куплений, а виграний хто вам заважав брати участь у аукціоні. А по - третє ціна 3200 з перспективою торгу.
Да уж , не красиво .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Да уж , не красиво .
Думаю,що мене підтримають форумчани якщо я закрию доступ на наш форум цьому "торгашу"! Таким тут не місце!Принцип декотрих -" якщо не свого..,то кого " на нашому форумі не домінує,а тому ДОПОБАЧЕННЯ!!
 
Останнє редагування:

китай

Слідопит
Думаю,до мене підтримають форумчани якщо я закрию доступ на наш форум цьому торгашу! Таким тут не місце!Принцип декотрих -" якщо не свого..,то кого " на нашому форумі не домінує,а тому ДОПОБАЧЕННЯ!!
Одна справа продати якусь свою річ якою не користуєшся , або річ яку виготовляєш сам власними силами , тай вітається це що люди продають інші речі які мають попит серед мисливців , головне правда і чесність , маленька брехня породжує велику недовіру .
Вірно пане Арго.
 

truten81

Мисливець
а я вот категорически не согласен с таким решением. во первых вас никто не заставляет купить этот нож. во вторых хоть сейчас готов назвать 10+ таких же бырыг-торгашей на форуме, почему их никто не банит. а в третьих ну нет в правилах такого пункта - пожизненный бан за спекуляцию...
 

Вік71

Снайпер
Ну так! Спекуляція була при СРСР ,за неї навіть стаття була ! Тепер це бізнес !:)
 

Lisst

Мисливець
а в третьих ну нет в правилах такого пункта - пожизненный бан за спекуляцию...
Мне кажется тут проблема скорее морально-этического характера. Чел пытался побарыжить в сообществе единомышленников. Это просто некрасиво, как минимум.
пс Кстати, сейчас он выложил этот нож на ФБ в профильной группе. И по весьма демократичной цене в 2300 грн. Отчего бы такой резкий демпинг ? Может потому, что там народ более "в теме" и внаглую барыжить стрёмно , не ?
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
а я вот категорически не согласен с таким решением. во первых вас никто не заставляет купить этот нож. во вторых хоть сейчас готов назвать 10+ таких же бырыг-торгашей на форуме, почему их никто не банит. а в третьих ну нет в правилах такого пункта - пожизненный бан за спекуляцию...
Якщо не згідні,то нам не по дорозі!!Тут не торгова площадка типу ОЛХ,де на рівній дорозі купують і через 5 хвилин продають втридорога,тут профільний форум,де такі фінти не ціняться і присікаються на корені.Пора це усвідомити і зробити для себе висновок- З КИМ ВИ!!Якщо тяжко це зробити,то ми допомагаємо.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну так! Спекуляція була при СРСР ,за неї навіть стаття була ! Тепер це бізнес !:)
Всілякий бізнес,якщо він законний, має документальне підгрунтя,а тут натуральна спекуляція,або здирництво!!
 
Статус
Закрита.
Зверху