SABATTI FALCON

ATIS

Снайпер
Всім привіт. Нещодавно став власником такого апарату, можливо що хтось підкаже яка сверловка в рушниці. Бо щось не можу знайти інфи. Наперед дякую.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Всім привіт. Нещодавно став власником такого апарату, можливо що хтось підкаже яка сверловка в рушниці. Бо щось не можу знайти інфи. Наперед дякую.
В зависимости от года или 18.3 или 18.4, в любом случае под цевьем есть клейма
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

ldkukr

Снайпер
Бо щось не можу знайти інфи.
Ще до війни, на ганзе.ху, була тема. Як санкції запрацювали - вони мр ки купують. :D
Бачив, стріляв. знаю що господарю подобалось, але не міг знайти ДС на нього. Чого запам'ятав, бо циліндр, з верхнього пулю уводив, а з нижнього нормально було.
ПС знайшов! :)
 

ATIS

Снайпер
ну і як рушниця бо думаю придбати
Вибачаюсь що довго не відписував, десь пропустив повідомлення:)
Рушниця сподобалась..... Лежить суперово, має гарний бій ( в мене з фіксованими чокапи, чок - напівчок ),
По припутню обкатав суперово, забирав з під хмар;):).
Був один нюанс, селектор не переключив постріл на верхній ствол. Це було на перших пострілах, потім все гут. Можливо я не вклав в плече гарно.....
Поки що нею задоволений, переходить в розряд основної....;)
 

kef

Зброяр
QUOTE="ATIS, post: 1049978, member: 19052"]
Вибачаюсь що довго не відписував, десь пропустив повідомлення:)
Рушниця сподобалась..... Лежить суперово, має гарний бій ( в мене з фіксованими чокапи, чок - напівчок ),
По припутню обкатав суперово, забирав з під хмар;):).
Був один нюанс, селектор не переключив постріл на верхній ствол. Це було на перших пострілах, потім все гут. Можливо я не вклав в плече гарно.....
Поки що нею задоволений, переходить в розряд основної....;)
[/QUOTE]

А решта рушниць на комісію ? ;):D
 

ATIS

Снайпер
QUOTE="ATIS, post: 1049978, member: 19052"]
Вибачаюсь що довго не відписував, десь пропустив повідомлення:)
Рушниця сподобалась..... Лежить суперово, має гарний бій ( в мене з фіксованими чокапи, чок - напівчок ),
По припутню обкатав суперово, забирав з під хмар;):).
Був один нюанс, селектор не переключив постріл на верхній ствол. Це було на перших пострілах, потім все гут. Можливо я не вклав в плече гарно.....
Поки що нею задоволений, переходить в розряд основної....;)
А решта рушниць на комісію ? ;):D
[/QUOTE]
Та ні.... Два сина підростає;) Фалкон меньшому, аффініті старшому, а мені Тоз 66:)
 
Зверху