Sauer 29S помогите с оценкой

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Dima

ветеран форуму
надійна команда
И это пишет человек имеющий особый статус
" профи".Хотя чего тут странного,дипломы покупают разных вышей у нас в стране легко.А тут какой то статус.
Владимир, а говорят что вы не Владимир а Игорь, который Петрович...врут опричники:cool:?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На ST обов‘язкові два чоки,цівка ” бобровий хвіст",стволи 760 мм," англійка " і клеймо ” голуб” на початку ствольної пари( там де на вашій рушниці стоїть клеймо “ дядько з довбнею”:p!

 
Останнє редагування:

Sauer 29S

Новачок
На ST обов‘язкові два чоки,цівка ” бобровий хвіст",стволи 760 мм," англійка " і клеймо ” голуб” на початку ствольної пари( там де на вашій рушниці стоїть клеймо “ дядько з довбнею”:p!
я розумію,данну інформацію теж читав на інших ресурсах....але яка ваша думка щодо моделі остаточна буде?
 

kef

Зброяр
Німці народ пунктуальний.законослухняний.До нанесення клейм відносились добросовісно.Але якщо це був "спецзаказ" для "визволителя ".,то могли що завгодно наклеймить.і навіть 29 s .на 47 s ..Теж читав .і бачив різних "німців".,але клейма по клейму не бачив ні разу..Дивно що не заполірували і по чистому не набили. Напевно таки це вже зроблено було у нас.
 

Sauer 29S

Новачок
Німці народ пунктуальний.законослухняний.До нанесення клейм відносились добросовісно.Але якщо це був "спецзаказ" для "визволителя ".,то могли що завгодно наклеймить.і навіть 29 s .на 47 s ..Теж читав .і бачив різних "німців".,але клейма по клейму не бачив ні разу..Дивно що не заполірували і по чистому не набили. Напевно таки це вже зроблено було у нас.
мене теж здивувало що не заполірували...але нюанс в тому що не я один плутаюсь у моделях,ось приклад рушниця ідентична http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-sauer-к12-полнозамковый.66058/
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
я розумію,данну інформацію теж читав на інших ресурсах....але яка ваша думка щодо моделі остаточна буде?
Я ж вам дав вихідні,щоб ви самі трохи подумали і порівняли,але бачу,що кінця цим порівнянням не буде.У Вас Зауер 47S!Все,заспокойтесь.На ST вона не дотягує по деяких параметрах,але це ролі і не грає,бо моделі "S" і "ST" майже ідентичні (різниця лише в ціні в "нульцовому"стані),а от моделлю 29S тут взагалі і "не пахне" по всіх параматрах,починаючи від цівки і закінчуючи вагою.На рахунок клейм ви самі виклали витяг з публікації,а там все сказано популярно!!Ціна більше ніж 1500,з обов'язковою знижкою,в такому стані яка вона зараз є,не тягне!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Хоча тут багато непорозумінь в визначенні цієї моделі там теж були перехідні періоди де німці самі не можуть розібратись
Попросив товариша щоб зробив фото свого 29)
 

Вкладення

Sauer 29S

Новачок
Хоча тут багато непорозумінь в визначенні цієї моделі там теж були перехідні періоди де німці самі не можуть розібратись
Попросив товариша щоб зробив фото свого 29)
Цікавий випадок трохи,деякі є звичайно нестиковкі,але думаю людина яка реставрувати буде рушницю скаже вже точно що до чого і як....Велике бажання є до чудового стану її довести,шкода що з такою зброєю так недбало відносяться...)
 

томка

Снайпер
Хоча тут багато непорозумінь в визначенні цієї моделі там теж були перехідні періоди де німці самі не можуть розібратись
Попросив товариша щоб зробив фото свого 29)
...так это 29,а 29s:)..с 47-м тоже самое...47-й и 47s,разные модели.
 
Зверху