Sauer 29S помогите с оценкой

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Так
Це для наглядності різноманіття варіантів виконання елементів закривання стволі і систем колодок повно замкової 29 моделі( як в топікастера) такі варіанти зустрічаються на обговоренні як на російських сайтах так і самі німці не дають чіткої відповіді так і в енсоні де є теж різні системи що грінера і в варіанті скота грінера
Тому чітко сказати що даний екземпляр по якому у нас обговорення на мою думку однозначно сказати що це не 29 модель не можна
 

_brodyaga

Мисливець
Як що не помиляюсь то в моделі 47 s було по 3 шпильки на бокових замках, тут їх вроді 7 (принаймі на фото).
На моєму зауеру, на крюку модель набита теж поверх чогось (принаймі в мене модель співпадає, не думаю що то хтось сам набивав).
Можливо то якась перехідна модель між 29s і 47s чи моделлю 16 і 47s, чи st?, та на мою думку, то точно не чиста модель 47s.
Це фото каші, що в мене набито на крюку.
viber image 2019-02-24 , 11.39.35.jpg
 

Sauer 29S

Новачок
Як що не помиляюсь то в моделі 47 s було по 3 шпильки на бокових замках, тут їх вроді 7 (принаймі на фото).
На моєму зауеру, на крюку модель набита теж поверх чогось (принаймі в мене модель співпадає, не думаю що то хтось сам набивав).
Можливо то якась перехідна модель між 29s і 47s чи моделлю 16 і 47s, чи st?, та на мою думку, то точно не чиста модель 47s.
Це фото каші, що в мене набито на крюку.
Переглянути вкладення 455148
все можливо,але ніхто там нічого не перебивав...рушниця у одного власника все життя без змін,і водночас сам бачу як з таким набиттям на крюку є багато моделей)так що тут по різному можна судити..
 
Зверху