Sellier&Bellot

Arsenfresh

Мисливець
Друг єгер, для відстрілу бродячих собак та вовка привезли йому в угіддя картечні набої цієї фірми і вони давали осічку з рушниці ІЖ 5, навіть Тахо такого не робив!!!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Яка теперішня якість цих набоїв, я не знаю. Раніше десь у 2005-2007 роках були такі набої у тата (#3/32 і #7/32).
Стріляли ці набої, що будь-здоров. Качка, голуб і зайці у нього добувались чудово, но перестав ними стріляти із-за того, що інколи клинила рушниця, не можна було відкрити стволи (ТОЗ-34).
А так набої були супер, які вони зараз, я не знаю, треба пробувати.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В мене одне і дуже просте запитання - невже в країні, яка являється членом Євросоюзу, офіційно 15 років живе і працює по європейським законам і стандартам, з багатовіковою розвинутою мисливською галуззю, можуть виготовляти відвертий брак, тим більш в такому серйозному сегменті промисловості, як виробництво набоїв, від якості яких залежить безпосередньо життя користувача? НЕ ВІРЮ!!!
 

Корнилов

Снайпер
В мене одне і дуже просте запитання - невже в країні, яка являється членом Євросоюзу, офіційно 15 років живе і працює по європейським законам і стандартам, з багатовіковою розвинутою мисливською галуззю, можуть виготовляти відвертий брак, тим більш в такому серйозному сегменті промисловості, як виробництво набоїв, від якості яких залежить безпосередньо життя користувача? НЕ ВІРЮ!!!
Согласен! Но а как же,в автостроение,когда в машинах обнаруживается брак и их отзывают))) Допустим брак в тормозной системе и от этого тоже,зависит жизнь людей!
 

Arsenfresh

Мисливець
Шкода що не сфотографував цих патронів, це не один давав осічку а декілька, ми їх з ним розбирали і по новому споряджували!
 

Trigal

Снайпер
Друг єгер, для відстрілу бродячих собак та вовка привезли йому.....
Может быть потому и привезли, что знали о проблемности этих патронов?
Ну как-бы не жалко, да и не всеравно чем собак отстреливать...
А по качеству - может их хранили в сырости? Потом, что бы не выбрасывать - подарили...
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
по гладких не знаю за якість, по нарізних - є брачок - рве гільзу повздовж. на Ремінгтонівських патронах такого немає. тому може бути нюанс і по гладких патронах. ІМХО
 

Dimastiy

Мисливець
Якісь "чудеса" розповідаєте.
Скільки стріляв гладкими, і нарізними, нарікань не було. У нарізних капсуль твердий, є таке. Не всі карабіни накол роблять. Гладкий "Corona" i "Fortuna" зарекомендували себе нормально.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Я особисто не стріляв. Товариш в 16 к. стріляв зайця і були нарікання. Щось їх роблять неналежно. Я говорю про свіжі набої, в Ібісі купував зимою.
 

gordijchuk@

Новачок
Минулої зими купував № 1 на зайця і кулі бренекеподібні.Порох в дробових ще так підозріло для мене шуршав,як потім я дізнався,то там спеціальна гільза і порох,що не вимагає,чи не потребує притиску пижем...спочатку дещо скептично віднісся,але 2 зайці за одні вихідні я ними добув (правда падали не від першого пострілу,але то можуть і криворучки зіграти роль).З кулею у мене все гаразд (правда не з дичиною),відстрілював по мішені,то відносно цілі летіли не погано...
про осічки нічого не чув..десь 20шт дробових і 10 шт (2 пачки) кульових летіли без осічок
ціна на них не критична,щоб спробувати самому і зробити висновок
 

Lex12310

Мисливець
Ну от себя добавлю, пробовал картечь ихненскую, патрон отработал штатно, ружье гильзу выкинуло, но.. Пару раз было-гильза лопалась вдоль, да и разлет картечи 6.5 мм на 20 метрах был ах.. Какой не хороший. Потом, как то ездили на голубя со знакомыми, был там один, который лупил по всему подряд, аки из зенитки, с результатом 0.000000 десятых, короче дал я ему своих самокрутов 2 десятка, в долг... Сжёг он их так же безуспешно, через недельку он подогнал мне пачку таких в синей гильзе, как на фото выше... С дробь 7...ну что тут скажу, мне патроны понравились и даже очень.. голубям нет... Стреля с 35 шагов в очень суху доску, дробь заходила на 2-2.5 диаметра плюс сама дробинка, и осыпь была равномерная... Правда опять же, несколько гильз выбрасывались лопнувшими. Гильзы после о стрела выдержали по 1-2 переснаряжения, потом лопалась вдоль.. Как то вот так..
 

Хантерсан

Новачок
Відстріляв ящик Фортуни і ящик корони. Не одної тріснутої гільзи, чи ще якогось косяка не було. Рушниця Хасан Ескорт 12/76.
 

nuchuk

Мисливець
А ніхто не задумувався, що рушниця яка дала осічку(чи осічки) це все таки ІЖ -5. Можливо потрібно зробити профілактичні певні роботи по рушниці... Звернути увагу на бойок, можливо на бойову пружину. Особисто використовував даний набій нічого негативного не відмітив і сказати не можу.
 
Зверху