Stoeger 3000

Статус
Закрита.

руслан87

Мисливець
Доброго дня господа, вирішив придбати полуавтомат вибір впав на Stoeger 3000. Під скажіть будь - ласка хто мав, має дану модель які косяки є які плюси. Сам мав 2000 модель брав б/у, полював 4 роки нарікань ніяких. Продав, хочу нову модель чи варто брати? Чи взяти Армсана 612?
 
Доброго дня господа, вирішив придбати полуавтомат вибір впав на Stoeger 3000. Під скажіть будь - ласка хто мав, має дану модель які косяки є які плюси. Сам мав 2000 модель брав б/у, полював 4 роки нарікань ніяких. Продав, хочу нову модель чи варто брати? Чи взяти Армсана 612?
Здається такий полуавтомат у відеоблогера Олега Олійника (Канал на ютубі "Как стать охотником"). Подивіться, можливо там буде корисна інформація.
 

руслан87

Мисливець
Дякую ))))). Переглядав даний відеоблогер, але хочу дізнатися побільше, може хтось стикався з якимись проблемами, як характеризує дана модель?
 

Володимирsvyn

Новачок
Дякую ))))). Переглядав даний відеоблогер, але хочу дізнатися побільше, може хтось стикався з якимись проблемами, як характеризує дана модель?
я якраз продаю :) можу розповісти про всі плюси і мінуси ,продаю в зв*язку з переходом на 20 кал
 

Володимирsvyn

Новачок
навіть не знаю з чого почати . за три роки нічого поганого не виявив ,може не перезарядити погоний патрон ,не всі патрони 24 грами перезаряджає яле в характеристиках так і написано що набої мають бути від 28 грам.запчастини затвора взаємозамінні з бенеллі (це при потребі), висока планка, покриття стійке не злізло як в інший турків , мабуть Беретта все таки стежить за якісттю
 
Статус
Закрита.
Зверху