Target 15-87 Classic 12/76

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

shevchuk

Мисливець
Доброго всім,підніму тему,виникла в мене перша проблема з Target 15-87,після настрілу приблизно 800 патронів,почала відпаюватися прицільна планка,народ може хтось знає майстра який би рішив мою проблему,територіально Тернопіль.
 

koschel

Мисливець
Все таки интересно, есть пользователи этого самого Голд Астро, как он себя ведет...?
По разному как для меня тот же МЦ 21 12 в период начала пути , свои заморочки , по бою , маневрености , весу ,
все норм , но этот "холодец" отпустилось (ТРУБКА МАГАЗИНА) , ТО ОТПЕТЕЛО ( КЛИН ЗАТВОРА) ,короче для своих 6000 пойдет. Но хочу отметить ствол очень дааже и покрытие хорошее в отличии от коробки , как в разных местах деланы.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Щось темка померла! Якi вiдгуки по цiй зброi? Якi за сезон буди проблеми з Таргетами (якщо були)? В мене поки пicля доопрацювання УСМ все працюе штатно. Як у вас?
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
У мене була проблема, заклинив бойок, в бойку є виборка де фіксується пальцьом, після 1500 пострілів там появилася зазубренка і заклинило. Натфільком підпеляв і все працює.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Також цiкавлять самокрути для даноi моделi. Якi спорядження добре летять та з яких чокiв? Подiлiться спорядженням набоiв з мiлкими номерами. Голуб, качка, перепел.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Интересуют, номера дроби которые дают хорошую осыпь с Таргет 1587 и с какими дульными сужениями?Поделитесь опытом.
 

koschel

Мисливець
Також цiкавлять самокрути для даноi моделi. Якi спорядження добре летять та з яких чокiв? Подiлiться спорядженням набоiв з мiлкими номерами. Голуб, качка, перепел.
Игорь ,привет ,знаешь у меня летят все номера 7,5,3,0,и 9 , навески 24- 32 , 99 % из цил , на заю получок мажу , короче 30м , все ок ., ну а дальше иж 26. К стати уселась пружина возврата з - ра , ищу с МР.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Игорь ,привет ,знаешь у меня летят все номера 7,5,3,0,и 9 , навески 24- 32 , 99 % из цил , на заю получок мажу , короче 30м , все ок ., ну а дальше иж 26. К стати уселась пружина возврата з - ра , ищу с МР.
Да, знаю. Спасибо! Ни-пуха! Что с Таргетом, получилось отремонтировать?
 

alex4513

Новачок
Добрий день шановні колеги, ружбайка перестала перезаряжати 28 грам, що може бути?
 

alex4513

Новачок
Проблему рішив, почистив всі канали аерозолью для чистки карбюраторів, протер і все ок
 

Mazaj 2018

Слідопит
Перечитайте вище тему. Проблеми можуть бути рiзнi ( неподача патрону з магазину (ослабла пружина чи засмiтився магазин), ослабла пружина лотка подачi на УСМ, ще в мене вiдгинали пяточку на ричажку УСМ (щоб вона ледь чiплялася при взводi УСМ). Ну це так на пальцах. Начнiть з УСМ, знiмiть, промийте в керосинi та обдивiться всi осi щоб не було люфтiв деталей. Потiм промийте та змастiть магазин та його пружину. (В мене була завусениця на входi в магазин за яку чiплявся рант гiльзи i патрон не подавався) зрiзав ножем обережно.
 
Останнє редагування:

alex4513

Новачок
Перечитайте вище тему. Проблеми можуть бути рiзнi ( неподача патрону з магазину (ослабла пружина чи засмiтився магазин), ослабла пружина лотка подачi на УСМ, ще в мене вiдгинали пяточку на ричажку УСМ (щоб вона ледь чiплялася при взводi УСМ). Ну це так на пальцах. Начнiть з УСМ, знiмiть, промийте в керосинi та обдивiться всi осi щоб не було люфтiв деталей. Потiм промийте та змастiть магазин та його пружину. (В мене була завусениця на входi в магазин за яку чiплявся рант гiльзи i патрон не подавався) зрiзав ножем обережно.
Всі остальні навсіки перезаряжає, а скільки дырок має бути в свол, зі сторони поршня як би дві, но одна глуха, може забита
 

Mazaj 2018

Слідопит
Всі остальні навсіки перезаряжає, а скільки дырок має бути в свол, зі сторони поршня як би дві, но одна глуха, може забита
Звicно що двa отвори повиннi бути чистими та сухими. Промийте аерозолем та прочистiть.
 
Зверху