Target 15-87 Classic 12/76

Dimastiy

Мисливець
Так все було добре, 3 роки, це після зимы сталося і тільки з 28 гр
Не чіпайте ніякі отвори. Передивіться всю механіку. Подивіться чи не зносилось гумове кільце в газовій камері. Перевірте чистоту направляючих салозок (канавки де тяга затвора ходить) Не може так просто взяти і перестати перезаряджати, навпаки має бути, деталі притираються
 

Mazaj 2018

Слідопит
Знiмiть зворотню пружину i потягайте затвор по направляющим, якщо ходить лeгко i нiде не пiдклинюе то скорiше проблема в УСМ, або резиновому кiльцi яке стоiть в газовiй камерi. Подивiться Чи не пошкоджене воно?
 

alex4513

Новачок
Знiмiть зворотню пружину i потягайте затвор по направляющим, якщо ходить лeгко i нiде не пiдклинюе то скорiше проблема в УСМ, або резиновому кiльцi яке стоiть в газовiй камерi. Подивiться Чи не пошкоджене воно?
Кільце не пошкоджене, затвор ніде не цепляє, думаю що проблема в УСМ, тільки де шукати, може весь помити в керосин
 

Mazaj 2018

Слідопит
На УСМ е рычажок який при взводi ударника доходить в зацеп з геобразною пяточкою от вона повинна ледь заходити в зацеп з ричажком. Менi в ремонтнiй майстернi так розьяснювали i показували. Якщо не можете ii знайти то зфоткайте лiву сторону УСМ я вам ii позначу.
 

alex4513

Новачок
На УСМ е рычажок який при взводi ударника доходить в зацеп з геобразною пяточкою от вона повинна ледь заходити в зацеп з ричажком. Менi в ремонтнiй майстернi так розьяснювали i показували. Якщо не можете ii знайти то зфоткайте лiву сторону УСМ я вам ii позначу.
 

Вкладення

Mazaj 2018

Слідопит
Ось як мiг видiлив цю пяточку яка при взводi заходе в зацеп з ричажком. От вона повинна Бути в зацепi 1-2 мм.
IMG_20200818_130737.jpg
 

Mazaj 2018

Слідопит
Ось ще бува ця пружинка зicкакуе з ричажком подавача, от вона повинна бути в хорошому зацепi з рычажком подавача. Бува вiд деформацii ця пружина
IMG_20200818_131410.jpg
не тиснить на ричаг.
 

alex4513

Новачок

alex4513

Новачок
Так хто скаже, скільки дирок має бути в сволі для відвода газів, і який диаметр, чого в мене одна
 
Останнє редагування:

alex4513

Новачок
І при неперезаряді патрон не виходить з патронника, слідуючить подається в лоток
 

alex4513

Новачок
Ставлю три патрони 32 гр, все ідеально, ставлю 28 гр, постріл, патрон в патроннику другий в лотку, і рукою ледве вирвав затвором патрон, як би приклинив
 
Зверху