Winchester Вінчестер Commemorative Comanche 1975 рік випуску,Новий,в коробці з доками,калібр 30-30 WIN

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Ще один ковбой з колекціі,ідентичний до мого Winchester Sioux 30-30WIN недавно знайшовший нового власника
Теж в стані нового,з 1975 року,в оригінальній коробці,доки,сертифікати і шкіряний патронтаж на приклад
На позолоченому ресивері вигравійовані сцени життя і побиту індіанців Команчі,полювання на бізонів,на прикладі позолочений медальйон Команчі
Випущено 11511 штук
Цікавить приблизна оцінка і пошук потенційного клієнта
09D2318E-64B3-482F-8808-2371965B1E94.jpeg
5FCB9B9E-B88E-467F-A858-D8F9D36E7ACB.jpeg
1D8B8CDB-0591-4BDD-9CC2-F9B4128E8AEB.jpeg
5AAA4DA2-7174-4560-8E6E-F2086DEED8B5.jpeg
9F314DE1-2B48-49DA-930E-ACD1914CD284.jpeg
 

Leshi

Слідопит
Я думаю такая вешь на очень большого любителя
Таким вешь себе могут розводить только слуги народа
А мы даже снов уже хороших не видим
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Я думаю такая вешь на очень большого любителя
Таким вешь себе могут розводить только слуги народа
А мы даже снов уже хороших не видим
оно в Штатах не такое уж и дорогое https://auction.westerntradingpost.com/lots/view/4-HOS8V/winchester-m-94-sioux-commemorative-carbine в Канаде около 1000 Канадских $.понятно Украина очень богатая страна по этому ещё каких-то 1000$ приклеить можно.
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
оно в Штатах не такое уж и дорогое https://auction.westerntradingpost.com/lots/view/4-HOS8V/winchester-m-94-sioux-commemorative-carbine в Канаде около 1000 Канадских $.понятно Украина очень богатая страна по этому ещё каких-то 1000$ приклеить можно.
Трішки поясню ціноутворення на карабіни Вінчестер з програми Commemorative(лімітовані серії,присвячені тій,чи іншій події)
По ссилці представлений карабін,бувший у вжитку,без коробки і доків
Проданий за 500$ на аукціоні
До цього треба добавити пдв)приблизно 10%) і аукціонні збори мінімум 15% від вартості
Тепер саме основне-ці карабіни цінуються по найвищій планці через наявність всіх доків,коробки і в стані нового,якщо якоїсь половини цього комплекту немає і карабіном користувалися,то ціна зразу падає вдвоє
От чому ціна мого з повним комплектом-доки і коробка,без настрілу коштує вдвічі більше від ціни того,що по ссилці-тут,за океаном
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Трішки поясню ціноутворення на карабіни Вінчестер з програми Commemorative(лімітовані серії,присвячені тій,чи іншій події)
По ссилці представлений карабін,бувший у вжитку,без коробки і доків
Проданий за 500$ на аукціоні
До цього треба добавити пдв)приблизно 10%) і аукціонні збори мінімум 15% від вартості
Тепер саме основне-ці карабіни цінуються по найвищій планці через наявність всіх доків,коробки і в стані нового,якщо якоїсь половини цього комплекту немає і карабіном користувалися,то ціна зразу падає вдвоє
От чому ціна мого з повним комплектом-доки і коробка,без настрілу коштує вдвічі більше від ціни того,що по ссилці-тут,за океаном
так я и написал что в Канаде оно стоит в районе + - 1000$
 
Зверху