WINCHESTER 1001 SPORTING 12 КАЛИБР

Статус
Закрита.

UHIM

Мисливець
Продам рушницю в хорошому стані, без дефектів і прихованих недоліків, все те, що Ви бачите, якщо щось не буде відповідати викладеним фото, чи моїм словам - КОМПЕНСУЮ ВИТРАТИ НА ДОРОГУ...(впевнений в тому, що продаю). Плавно перейдемо до технічних характеристик...
- вага 3750 грам +-50грам на різних вагах (в наявності тільки китайські ваги)
- патронник 70 мм.
- калібр 12
-довжина ствола 700 мм.
- чоки INVEKTOR PLUS В наявності тільки те, що в стволах (3 та 4 риски) відповідно 0,5, та 0,25. Я особисто їх переміряв штанген циркулем, якщо вірити клеймам на стволах (18,8 діаметр каналу ствола) то так і виходиить
- діаметр каналу ствола 18,8 (якщо вірити клеймам) Переміряти немає чим.
- прицільна планка широка, "вентилируемая" (на фото видно)
- прицільні мушки - 2 штуки (звір точно не втече)
- спусковий крючок - один (жовтенький, гарний, ніби позолочений)
- запобіжник НЕ автоматичний з селектором вибору ствола для першого пострілу
- механізм викиду гільзи ЕЖЕКТОР ( здається можна зробити екстрактор, сам не пробував) викидає тільки стріляну гільзу
Якщо щось забув, при телефонній, чи особистій розмові все можна уточнити.
Стан в рушниці хороший, без шатів, прогарів, піддувань та різних пошкоджень. Соосність чоків чудова, на фото просто неможливо передати, стволи рівненькі і чисті, на фото залишкі масла і ворсу. Бій, різкий, осип хороша рівномірна, рушниця прцює, як швейцарскі часи, без зауважень та нарікань. Настріл мій приблизно 1200-1500 пострілів, я не перший власник, що було до мене, НЕВІДОМО!!!
Тепер до недоліків...
Рідний приклад трішки мені не підходив і ми його підкорегували, тим самим знищили насічку. (зробив дурню, треба було виготовити нове ложе...) . При бажанні насічку можна відновити. А також дрібні потертості і царапини, як у всіх рошниць, таких років. Нажаль точного року виготовлення я незнаю, но так думаю порядку 1995-2000 років
Причина продажу з рушницею ніяк не пов"язана, банально потрібні гроші.
Територіально Волинська обл., м. Рожище, 20 км. від Луцька. Продажа тільки офіційна.
Також є можливість відстрілу рушниці, по лежачим тарілочкам, стоячим тарілочкам, летючим тарілочкам.... по стодольним мішеням( штук 5 ще є в наявності), різними набоями з різних позицій, різних рук і так далі.... ну Ви мене зрозуміли, надіюсь).... в будь який зручний для Вас час.
Комплект продажу : Сама рушниця, чохли на приклад та стволи, фальш патрони, шкіряний чохол, тобто все, що на фото.
ЦІНА : 850 американських рублів.
ТОРГ на дульні звуження, відновлення насічки, дорогу, та переоформлення...
Телефони для звязку:
0678354547
0992879914.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Так есть тема о продаже этого ружья
 

UHIM

Мисливець
Вже немає, ця єдина, попередня була видалена модераторами.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Сделали бы на прикладе НАСЕЧКУ,давно бы ружьё продалось!
А так дерево красивое ,но вид заготовки ))))

изображение_viber_2020-05-15_13-39-14 ваиіваи.jpg
 

UHIM

Мисливець
Немає бажання цим займатись, якщо надумаю, тоді я виготовлю нове ложе, індивідуально під свої антропометричні дані. А якщо я це зроблю, тоді рушниця зніметься з продажу. От і виходить замкнутий круг...
 

dubenhanter

Мисливець
Дану зброю тримав в руках і стріляв з неї. Стан хороший, має чудовий і різкий бій, особливо "качиними" номерами дробу. Насічка- взагалі не проблема, година- друга роботи для вправного столяра. Сам ледь не купив- стримала лише вже наявна рушниця для схожих задач. Хто придбає- буде задоволений, тим більше за таку ціну.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Можна ще дядькові, що ламінат укладає, довірити... А більше нікому, бо "запорять"! А зверху для повноти щастя три-штири шари глянсового лаку!
 

UHIM

Мисливець
Такі "баталії" навколо прикладу.... в рушниці за 800 доларів.
Спортивна рушниця, чистокровний італієць, вагою 3, 7кг., зроблений так, що внукам вистачить... та в кінці то кінців, один кейс 100 доларів коштує.... І всі носом крутять, то насічка, то де потім запчастини брати і в тому роді... я думаю ИЖ, ТОЗ, ТУРОК за 500-700 доларів і буде щастя...

Генрі Форд гарно виразився.
РАЗОЧАРОВАНИЕ ОТ НИЗКОГО КАЧЕСТВА ДЛИТСЯ ДОЛЬШЕ, ЧЕМ РАДОСТЬ ОТ НИЗКОЙ ЦЕНЫ
 

Bekas7

Мисливець
Такі "баталії" навколо прикладу.... в рушниці за 800 доларів.
Спортивна рушниця, чистокровний італієць, вагою 3, 7кг., зроблений так, що внукам вистачить... та в кінці то кінців, один кейс 100 доларів коштує.... І всі носом крутять, то насічка, то де потім запчастини брати і в тому роді... я думаю ИЖ, ТОЗ, ТУРОК за 500-700 доларів і буде щастя...

Генрі Форд гарно виразився.
РАЗОЧАРОВАНИЕ ОТ НИЗКОГО КАЧЕСТВА ДЛИТСЯ ДОЛЬШЕ, ЧЕМ РАДОСТЬ ОТ НИЗКОЙ ЦЕНЫ
Відколи Вінчестер це Італія?
 

UHIM

Мисливець
Трішки знизим ціну. 840 доларів, аргументований торг.
 
Статус
Закрита.
Зверху