МИСЛИВСЬКИЙ САЛОН "САФАРІ-АРМС"

01103, Україна, м. Київ
б-р Дружби Народів, 6.
Тел.: +38 (044) 501-64-44, + 38 (044) 501-64-00.
Ліцензія МВС України № 322414 від 17.08.06

"САФАРІ-АРМС", являючись ексклюзивним представником світових зброярських компаній, пропонує найширший в Україні вибір найбільш престижних у світі мисливських рушниць Holland & Holland (Англія) і Krieghoff (Німеччина), а також Karl Hauptmann, Peter Hofer, Johann Fanzoj - ексклюзивних витворів зброярського мистецтва, виготовлених майстрами із австрійського містечка Ферлах.

      JOHANN FANZOJ

      Вражати естетикою, особливою енергетикою, витікаючою від зброї - саме такі відчуття повинні пробуджувати трійники, експреси, гладкоствольні рушниці, вироблювані в збройовій майстерні Іоганна Фанзоя. Так вважає продовжувач традицій дев'яти поколінь зброярів з невеликого австрійського містечка Ферлаха Даніела Фанзой. У всі часи їх майстерність у виготовленні зброї відповідала вищому рівню.

      Ні в одній з двадцяти рушниць, які виробляються майстернєю Fanzoj за рік, не ставиться на перший план вимоги економічності, все підпорядковано індивідуальності, винятковій функціональності і приголомшливій естетиці.

      Конструкційні сталі і матеріали гарантують максимальну міцність деталей. С традиційно виготовляють з цілісної заготівки по так званій схемі «демиблок» з австрійської сталі найвищої якості такої, як белер супербліц (Boehler Super Blitz) з межею міцності 1100—1200 H/мм2. Це дозволяє робити виключно легку і елегантну зброю, хоча при значно вищій трудомісткості.

      Стволи багатоствольної зброї фахівці фірми паяють методами, які передаються покоління в покоління і виправдовують себе багато років. Це може застарілим, оскільки сучасний рівень техніки представляють непаяні с, що вільно коливаються з регулюванням зведення в дульній частині. Але, це, досвідченімзбройові майстри всеж віддають пріоритет паянню.

 


Карабін "Крокодил"
кал. .375Н&H Mag.

Унікальна рушниця з ковзаючим затвором у вигляді крокодила.
Удосконалений механізм системи Mauser, восьмикутний ствол, виготовлений із сталі Bohler Rasant, довгий хвостовик, ємкість магазину 4+1, переднє положення спускового гачка.
Вишуканий приклад з деревини волоського горіха.
Оснащено двома оптичними прицілами:
Swarovski 1,25-4х24 LNA, Swarovski 3-12х50 LNA.


admin@uoor.com.ua