МИСЛИВСЬКИЙ САЛОН "САФАРІ-АРМС"

01103, Україна, м. Київ
б-р Дружби Народів, 6.
Тел.: +38 (044) 501-64-44, + 38 (044) 501-64-00.
Ліцензія МВС України № 322414 від 17.08.06

"САФАРІ-АРМС", являючись ексклюзивним представником світових зброярських компаній, пропонує найширший в Україні вибір найбільш престижних у світі мисливських рушниць Holland & Holland (Англія) і Krieghoff (Німеччина), а також Karl Hauptmann, Peter Hofer, Johann Fanzoj - ексклюзивних витворів зброярського мистецтва, виготовлених майстрами із австрійського містечка Ферлах.

      PETER HOFER

      Петер Хофер з австрійського міста Ферлах - один із відомих зброярів-штучників. Усі його твори, а інакше цю зброю назвати неможливо, неповторні у буквальному розумінні слова. Перш за все враховуються вимоги замовника, потім розробляється унікальна конструкція, що включає авторські елементи, властиві тільки зброї Петера Хофера і завдяки яким кожну його рушницю можна вважати за винахід. Завершуючим акордом в цій дивовижній зброярській симфонії стає неповторне гравіювання. Майстер використовує для виготовлення усіх дерев'яних деталей 90-річний кавказький горіх, але найголовніше, що він вміє усі ці складові органічно і майстерно об'єднати в єдине ціле.

      Петер Хофер випускає рушниці з більш ніж трьомастами різними поєднаннями калібрів стволів, від .22 Хорнет до .700 NE, аж до найкрупнішого мисливського калібру «фор бор» (4 bore), нарізні рушниці з відкидним стволом, карабіни, комбіновані рушниці двостволок з вертикальним і горизонтальним розташуванням стволів, трійники з різними комбінаціями стволів, чотирьохствольні і навіть п'ятиствольні рушниці, а також пари і комплекти з декількох рушниць. Змінні стволи розширюють і без того унікальну технічну палітру. Особливо варто згадати оригінальні рушниці спеціальних конструкцій, що виконуються на замовлення.

 


Карабін з рельєфним гравіюванням у вигляді скульптур тварин і людей. Прикрашений накладками із золота.

      Підгонка дерева до металу в рушницях Хофера настільки точна, що створюється враження, ніби дерево органічно переходить в метал. А мистецтво граверів майстерні Петера Хофера просто неперевершено - створена рушниця, що має в гравіюванні близько восьми тисяч штрихів на квадратний сантиметр, таке гравіювання виконується під 40-кратним стереомікроскопом. На створення однієї з рушниць, кажуть, пішло більше двадцяти тисяч робочих годин.

      Вибір техніки гравіювання залежить від країни, з якої походить замовник. Техніка «важкої вибірки металу» популярна в Германії і Росії. Це техніка, при якій на частинах рушниці з'являються об'ємні скульптури звірів і птахів.

      У Італії і Англії більшою популярністю користується техніка «Буліно» і «Бруттіні». Малюнок складається з тисяч найдрібніших крапок і штрихів, які утворюють повноцінне півтонове зображення, що нагадує чорно-білу фотографію.

      В порівнянні з рельєфним гравіюванням, де образотворчий ефект досягається за рахунок пластики і об'єму, в техніці «Буліно» використовуються відмінності щільності, глибини і кута нахилу крихітних штрихів. Якість гравюр на зброї Хофера вважається за унікальну, не досяжну ніким більше у світі. Крім того, для посилення художнього ефекту Петер Хофер часто застосовує накладки з благородних металів різних відтінків.

      Хофер ніколи не повторюється, даючи життя тільки унікальним витворам зброярського мистецтва.


admin@uoor.com.ua