Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Ну Сергій це експерт, на відміну від декого. Борсук тут ні до чого.
Очевидно я мав на увазі роботу по пушному.
Що до оцінки того що я роблю то не тобі судити.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Добре що були малі УГГ. Псевдоєксперту важко буде розказувати про "міфічного малого УГГ" якого нібито видумав Богун...
 

Hanter93

Мисливець
Ну Сергій це експерт, на відміну від декого. Борсук тут ні до чого.
Очевидно я мав на увазі роботу по пушному.
Що до оцінки того що я роблю то не тобі судити.
Не викручуйся, очевидно, не очевидно (спеціально зробив Сtrl Print Screen)...слово не горобець, вилетить - не впіймаєш...
А я не суджу тебе, ти ж не собака... успіхів.
п.с. просто дивно - одна справа, але всі ми не такі, один перебігач такий хах
 

homa0777

Мисливець


Дивлячись на ці фото можна не одну, а принаймні зі три, або навіть чотири породи зареєструвати.. :) Для одної навіть назву придумав хомошарік-агент 0777 :)
Шановні форумчани!Звичайно фото собаки і родоводу,від вєлікого гуру,не мають нічого спільного.
на фото пес породи Український карпатський гончак Баян, вік 2 роки і 6 міс.Дипломи за робочі якості: Д-2- 2,в т.ч. 1 п.к.,1 п.б; Д-3 -7 в т.ч. 5 п.в. в парі, 1 п.б, 1 п.к. Перший племінний клас.
Це я до того ,що,ну до чого тут "хомошарік-агент 0777"?
І запитання до адміна:
Що це за свавілля таке?Чому ви дозволяєте рекламувати полювання з незареєстрованими та не визнаними породами собак.
Це все одно що хтось вихваляється як полює в ночі з ліхтарем або ПНБ,і те і те незаконне!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
:)
Як то кажуть: "Горбатого могила виправить"

Сьогодні полював...
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
 

homa0777

Мисливець
Бігуну присвячується.
15.11.15 р. Другий зайчик за сезон з під мого УКГ Ази.
Добуто в угіддях УТМР Сарненський р-н.Україна.
P1240511.jpg
 

Vayser

Новачок
Добре що були малі УГГ. Псевдоєксперту важко буде розказувати про "міфічного малого УГГ" якого нібито видумав Богун...
Дотримуюсь думки, що правда завжди одна. Причина за якою малий УКГ не відроджується банально проста, нема кому цим займатись. Як зазначила «собаколюб» на профільному форумі, правильно це робити заводським способом. І вона права, але як не враховувати те оточення у якому доводиться формуватись породі, то вам ніколи не зрозуміти чому вона схрестила малого і великого УКГ. Оточення це країна де суспільство побудоване за східною моделлю, так званих «каганатів», і це стосується не лише державних інститутів а й громадських об'єднань, типу гуртків по інтересам. Рішення прийняте у рамках певного «каганату» і є тією «своєю» правдою. І це зовсім не означає що немає інших думок і людей що їх дотримуються. Ну не можна у цій державі прийти у адміністрацію і поговорити за людське, так само як не можна просто взяти і долучитись до гуртка, з загально прийнятою думкою. Це я вам кажу для розуміння того, що у макітрі цих людей, а за тим і прийде розуміння ситуації з УКГ чи УГГ, як вам завгодно.

Ось ваші доводи у макітрах тих хто підтримує рішення по породі.



Про Хому я навіть не кажу він знатний «діагност», і мій славний «друзяко» :)

Але порода є у тому чи іншому вигляді з нею успішно полюють, у тому числі і я, те що обіцяють заводчики за відбір по робочим якостям, зовсім непогано, покаже час. Погодьтесь це краще ніж нічого, і як би сказав мій знайомий німець: «це сильно по українськи», але інакше це б не була українська порода.

P.S. Хома викликає вас мірятись причандалами, це пусте заняття що не варте дорослої людини, але такий він, тре йому знати що він кращий, як підсядете на цю гру вас очорнять і висміють. До речі З його боку дурницею було висміювати вас як емігранта , бо практично усі заходи що проводяться , проводяться на кошти емігрантів, це як рубати гілку на якій сидиш. Стаття наведена одним емігрантом шанувальником УКГ можливо це вам допоможе глибше зрозуміти те що відбувається.

Як життя за кордоном змінює нас? | Новини Країни
 

собаколюб

Слідопит
Вайсер! Ви знову не повністю в курсі всієї теми... Знову робите висновки завчасні! Ініціатива "мірятись причандалами" саме від Богуна(який і мене образив і певно знову образить)...

"Рішення прийняте у рамках певного «каганату» і є тією «своєю» правдою" - про це ми вже говорили... немає нареченої для Барона, а кров його треба зберегти для породи загалом!
 

Hanter93

Мисливець
Іро, не розпинайся...для кого? Все буде, але не все відразу. І Вайсер зрозуміє істину, хай трошки повариться в котлі кінології...
п.с. Вайсер, лише один захід проводився на кошти емігрантів. Але , не Богуна точно! Тому не знаючи всього, не тре оце розводити балаган!
І давали гроші ті, як хоч трішки хочуть допомогти нам підняти укг на вищий рівень, дати ще один поштовх в розвитку.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Причина за якою малий УКГ не відроджується банально проста, нема кому цим займатись.
Все вірно. Чому немає кому? Бо помилка зроблена ініціаторами тимчасового стандарту. Не пишеться стандарт з того що є, а пишеться стандарт того що хочеться мати. Фізично не могли мати всіх собак з Карпат. З тих кількох собак, що мали, вирішили зліпити усереднений стандарт. Тепер випливають собаки двох типів - малий і великий. Не знають що з цим зробити. Починають морозити різні дурниці.
При чому стандарт вже був https://uk.wikipedia.org/wiki/Український_гірський_гончак переписуй, і не було б проблем у власників малих УГГ. Вже була б група прихильників малого типу.
Багато кому подобаються малі УГГ і мені у тому числі. Їх краще тримати міському мисливцю в квартирі. Вони краще пристосовані до праці по кабану.
Тепер треба повертатися і все робити від початку. Та краще зробити крок назад, ніж нагородити дурниць... Поприходили у тему вискочки і кажуть нібито вони щось там піднімають вклеюючи чужі фото... просто смішно...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
хома0777
Мені все-рівно в якому ти районі полював, в якому лісі добув і під якою сосною. Тема не про місце, а про собаки. Мене і форумчан цікавить екстер'єр твого собаки і праця. Екстер'єр бачимо. Розкажи ще про працю.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Ось ваші доводи у макітрах тих хто підтримує рішення по породі.
Це імпотенти. Нічого цікавого показати не можуть, тільки набивають перегляди в цій темі... :)
На інші форуми не заходять. Ну бо там нема Богуна... :)

Ще один http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Український-Гірський-Гончак.143/page-129
Тут дисципліну задав Богун зі своїми УКГ. Незабаром чекайте водної фотосесії у відповідь.
І де та фотосесія?

Сезон на качку проходить. Ніхто нічого не показав!
А як покажуть? З собакою треба було працювати. Апорт учити! Це ж треба клепку в голові мати...Навіщо! Краще язиком плескати...
 
Останнє редагування:

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Що це за свавілля таке?Чому ви дозволяєте рекламувати полювання з незареєстрованими та не визнаними породами собак.
Це все одно що хтось вихваляється як полює в ночі з ліхтарем або ПНБ,і те і те незаконне!
Бо задовго до тебе і всяких там реєстрацій у ФМСУ ми цих собак рекламували...
 

homa0777

Мисливець
хома0777
Мені все-рівно в якому ти районі полював, в якому лісі добув і під якою сосною. Тема не про місце, а про собаки. Мене і форумчан цікавить екстер'єр твого собаки і праця. Екстер'єр бачимо. Розкажи ще про працю.
Ще раз кажу розповідай форумчанам де ти полюєш.
 

homa0777

Мисливець
Це імпотенти. Нічого цікавого показати не можуть, тільки набивають перегляди в цій темі... :)
На інші форуми не заходять. Ну бо там нема Богуна... :)

Ще один http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Український-Гірський-Гончак.143/page-129


І де та фотосесія?

Сезон на качку проходить. Ніхто нічого не показав!
А як покажуть? З собакою треба було працювати. Апорт учити! Це ж треба клепку в голові мати...Навіщо! Краще язиком плескати...
ПОНЯНО.Будь терплячий,ляху.:p
 
Статус
Закрита.
Зверху