Перекурчик

Статус
Закрита.

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Мені щоб відправити блоки за кордон потрібно фітосанітара і еколога, а еколог буде тіки тоді коли я візьму якісь папірці в цієї компанії, звісно що не безкоштовно
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мені щоб відправити блоки за кордон потрібно фітосанітара і еколога, а еколог буде тіки тоді коли я візьму якісь папірці в цієї компанії, звісно що не безкоштовно
якщо тобі треба, то можу пробити по своїй області на скільки вони правомощні та що там за папірці і чим вони керуються
 

Буга

Снайпер
тільки не кажіть, що 200 доларів:D:D:D
1500 usd . Тому мені охота покупки відпала . Той її власник був тренером по стендовій стрільбі в місті Плзень напевно там її і поцупив . Треба Механіка запитати який там спуск . У ньго була така .
 

Буга

Снайпер
:eek::eek::eek: ну не зрозумів би такого ціноутворення... а зустрічаються у Вас там ТОЗ-25?
Ні не бачив ніколи . ТОЗ - 34 бачив одного жмура . Тут в Чехії найбільше ИЖ 12 та 27 але чомусь всі в 16 . 12 не бачив . І одноствольна ИЖ -18 є різні .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ні не бачив ніколи . ТОЗ - 34 бачив одного жмура . Тут в Чехії найбільше ИЖ 12 та 27 але чомусь всі в 16 . 12 не бачив . І одноствольна ИЖ -18 є різні .
оце мене теж цікавило завжди чому ІЖів набагато більше експортних ніж ТОЗів, хоча вважаю ТОЗовську зброю якісніше зібраною
 

Буга

Снайпер
оце мене теж цікавило завжди чому ІЖів набагато більше експортних ніж ТОЗів, хоча вважаю ТОЗовську зброю якісніше зібраною
Напевно їх не посилали в такій кількості сюди . А чому ИЖ - 12 і 27 в основному 16 . Також дивно .
 

Буга

Снайпер
оце мене теж цікавило завжди чому ІЖів набагато більше експортних ніж ТОЗів, хоча вважаю ТОЗовську зброю якісніше зібраною
ИЖ 27 в 80 роки у них коштував 5300 крон , це було 530 радянських рублів .
 

Буга

Снайпер

Буга

Снайпер

Буга

Снайпер
Статус
Закрита.
Зверху