Перекурчик

Статус
Закрита.

Буга

Снайпер
Пане Володимире, все хотів запитати - маєте в колекції ІЖ-26? як Вам ця рушниця?
Не немаю . Нову один раз пропонували але ціна була більше як 1000 . Говорять що нічого особливо вона собою не представляє .
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Та все по роботі, те зломалось, те не прийшло, то доки бухгалтер неправильно зробив, то якась всеукраїнська екологічна компанія появилась і мізок виносить
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не немаю . Нову один раз пропонували але ціна була більше як 1000 . Говорять що нічого особливо вона собою не представляє .
я її мав... одні матюки та лихі спогади, продав через 4 місяці користування. от тепер просто хочу прояснити для себе - чи це моя суб"єктивна думка, чи така модель. хоча людям подобається...
 

Буга

Снайпер
Пане Володимире, все хотів запитати - маєте в колекції ІЖ-26? як Вам ця рушниця?
Я якось ніколи і не хотів ИЖ - 26 . Знаю тут в Чехії одного хруня , що має ИЖ -25 штучного нового . Та мені подобається .
 

Буга

Снайпер
я її мав... одні матюки та лихі спогади, продав через 4 місяці користування. от тепер просто хочу прояснити для себе - чи це моя суб"єктивна думка, чи така модель. хоча людям подобається...
У пана Механіка була також . Каже , що за 3 год полювання в сирій погоді лізла з неї іржа . І стріляла ніяково .
 

Буга

Снайпер

Буга

Снайпер

Буга

Снайпер
Статус
Закрита.
Зверху