Курковка Herold (1925 г.в.).

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це так, але не чути нічого по ціні:)
А ви її і не почуєте на форумі!!!Такі речі на форумі розгладаються лише як речі для мисливства і недалі,а значить і ціна буде відповідно-умовна цілі їх застосування!!Думаю,що всі розуміють про що йде мова.Покупна істинна ціна цього девайсу буде оговорена між покупцем і продавцем без полеміки сайту,для цього він і був виставлений на оглядини і пробацію "ваги".Гуру і "балкон" мовчать-значить торг вже йде!!
 

Буга

Снайпер
Даний HEROLD як колекційна жодної вартості немає а як робоча рушниця вона просто " жмур " .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Даний HEROLD як колекційна жодної вартості немає а як робоча рушниця вона просто " жмур " .
Але ... пане .... всерімно вона щось та коштуе .... і всі бояться цю суму озвучить , Я не фахівець в зброї ... мені так просто дуже все цікаво
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Буга

Снайпер

varyag

Мисливець
Всім дякую за думки.
Гадаю, нікого не здивую, якщо скажу, що на даний момент в мене виключно "низькі та меркантильні" думки - зважаючи на нинішні часи отримати грубі гроші :))))
Щодо вартості, - дійсно це не аукціон, тому поки поставлю на славнозвісний ресурс з об'явами з максимальної ціни. А там вже подивимся...

PS на рахунок "жмура" не згодний. Дуже і дуже багато більш поширених рушниць в гіршому стані продаються/покупаються саме для полювання (масовий психоз з приводу ІЖ-49-54-57 тому підтвердження)
 

Буга

Снайпер
Всім дякую за думки.
Гадаю, нікого не здивую, якщо скажу, що на даний момент в мене виключно "низькі та меркантильні" думки - зважаючи на нинішні часи отримати грубі гроші :))))
Щодо вартості, - дійсно це не аукціон, тому поки поставлю на славнозвісний ресурс з об'явами з максимальної ціни. А там вже подивимся...

PS на рахунок "жмура" не згодний. Дуже і дуже багато більш поширених рушниць в гіршому стані продаються/покупаються саме для полювання (масовий психоз з приводу ІЖ-49-54-57 тому підтвердження)
Шановний пане ! Постараюсь Вам трохи відкрити очі !
1. Курківка повинна виглядати трохи не так як Ваша .
2. Ваш Herold народився " жмуром " і таким він і залишився - зовнішній вигляд ужас , стволи ужас , колодка шок , дерево ноль ! Ціна із-за надписа " herold " і двох прохідних крюків махимальна 150 usd .
 

varyag

Мисливець
Ну нехай буде 150 якщо "ужас" (здається, навіть БМки та ІЖ-ЗК попереду опинились - буває...), проте, з очевидних причин, я все ж спробую трохи дорожче продати, а там як вже вийде. "Попытка не пытка" :)

З пов.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
(масовий психоз з приводу ІЖ-49-54-57 тому підтвердження)
Как сказать, как сказать... Сейчас народ уже сильно поумнел, поднаторел в оценке предмета вожделения и металлолом, только за имя, покупать не будет. Вот в сохране, в цветной калке, так- таки да. Но там и ценовой диапазон гораздо выше среднего.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Ви правильно зробили що поставили таку ціну тому що коли предмет продажу починають закидати кізяками то це означає що його ціна далеко не 150 і він вже комусь сподобався! Ринкова економіка- нічого не зробиш!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ви правильно зробили що поставили таку ціну тому що коли предмет продажу починають закидати кізяками то це означає що його ціна далеко не 150 і він вже комусь сподобався! Ринкова економіка- нічого не зробиш!
Шановний "експерт",при продажу чогось є два критерії цього "дійства",а власне,щоб продати і щоб продавати!Ці критирії мають своїх поціновувачів,а тому не потребують особливих "плюсових" чи "мінусових" наголосів.
 
Останнє редагування:

veriovo4ka89@

Мисливець
Шановний "експерт",при продажу чогось є два критерії цього "дійства",а власне,щоб продати і щоб продавати!Ці критирії мають своїх поціновувачів,а тому не потребують особливих "плюсових" чи "мінусових" наголосів.
Кожен має свою думку... Висловлюйтесь як хочете- свобода слова.
 
Зверху