Определите и оцените старое ружье (Бельг Ян Віссер)

tyrist 1945

Тигр
Схожий ажіотаж був з оцінкою рушниці ТОЗ-25 та дерев"яним "ящиком".Оцінили в 1000 ,чи може більше дол.,от тільки не розумію ,чим дана бельгійка гірша тоза.
вона не гірша.. а на порядок вища! І хто ж дав 1000 за того тоза? мабуть ніхто..
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Мабуть,ніхто,бо тема ще не закрита.На форумі напевно пора створити окрему тему для "ярих" знавців ,"перекупів" і оцінювачів рушниць ціною з багатьма нулями після першої (перших) цифр.
 

Буга

Снайпер
Мабуть,ніхто,бо тема ще не закрита.На форумі напевно пора створити окрему тему для "ярих" знавців ,"перекупів" і оцінювачів рушниць ціною з багатьма нулями після першої (перших) цифр.
А паралельно тему для тих - хто хоче купити за 250$ нових ТОЗ,ИЖ і за 800$ нових німців,бельгійців і французів !!!!
 

Буга

Снайпер
Спасибо!
Как видим, для некоторых наших форумчан, увы, этот гравер-далеко не авторитет...
Тип , система Вашої рушниці не тягне на більше грошей . В Європі махимальна ціна її 700 € в стані набагато кращому чим Ваша . Можете ви це зрозуміти .
 

kef

Зброяр
-.(Двоє рибалок або двоє мисливців ніколи не почувають себе чужими один одному :у них є про що говорити ,вони-завжди друзі.Остап Вишня).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тип , система Вашої рушниці не тягне на більше грошей .
Т.е., по Вашему, это ружье должно стоить на 100-300 у.е дешевле, например, чем 54-е ИЖи, которые разлетаются на нашем форуме, да и не только на нашем, по такой цене, как горячие пирожки ( и дороже!)? Только подавай!
Можете ви це зрозуміти .
Такого ценообразования и оценивания - нет!
Ну не может штучное бельгийское ружье стоить дешевле массового советского!
Или я действительно, в чем-то заблуждаюсь, если потрепанные рядовые 200 меркеля уходят по более высокой цене?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тип , система Вашої рушниці не тягне на більше грошей
Дело не в типе и системе, а в том- кто, когда и при каких обстоятельствах произвел это ружье. А также в доле ручного труда при его изготовлении. Не говоря уже о обо всем остальном.
 
  • Like
Reactions: kef

Буга

Снайпер
Дело не в типе и системе, а в том- кто, когда и при каких обстоятельствах произвел это ружье. А также в доле ручного труда при его изготовлении. Не говоря уже о обо всем остальном.
Так виставляєте і за 5000$ Мені всерівно . Ви власник і це Ваше право . Я довіряю людям котрі грають на аукціонах і вміють вгадати ціну +- 10 € а інтернетівські теоретики нехай спорять і пускають бульбашки зі слини..... коли ви його виставите на продаж який стан по 5 бальній системі буде ? Думаю що всі клейма, гравірувальники і легенди в цю цифру не помістяться ..... вдалої продажі Вам бажаю !
 
Останнє редагування:

okhorly

Слідопит
К сожалению, у нас в стране о бельгийских ружья знают меньше чем о немцах. Потому и цена меркелей никого не удивляет. Про Лебо с Дюмуленом слышали, а про остальных ( а их было великое множество) нет. Много денег за него не дадут, хоть ружье и неплохое.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
вона не гірша.. а на порядок вища! І хто ж дав 1000 за того тоза? мабуть ніхто..
Ну тут надо иметь особый склад ума, чтобы тоз-25 оценить в 1200$, разок перевороненный, со стремным ящиком...и деревом сомнительной работы...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
  • Like
Reactions: kef

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Інвестувати до нього буде тільки хворий на голову власник . Не та це рушниця щоб до неї інвестувати .
Помиляєтесь і то сильно!!Та це рушниця,та,а вірніше одна з них!!А було їх всього 14!!Скажіть дуже часто,чи взагалі Ви бачили на свої очі,чи чули про рушниці майстра-зброяра Вісера???Це не старина Меркель і не Зауер і не т.д і т.п,яких сотні перереставрованих в Польщі,Німеччині і вилизаних для ринку Росії і України,це рушниця одна з 14-ти яких ніде вже не побачите в первозданноу вигляді і на яких 100% залишилась рука Майстра!!Ось які моделі і екземпляри інтересують колекціонерів,а не рушниці Геринга з акуціонів Європи!!Справжні шедеври зброярства знаходяться не на аукціонах,а на руках і продаються вони цілком випадково без всіляких виставок і помп.Приклад тому перші два екземпляри рушниць Мацка і одна з рушниць Ланкастера про які ніхто раніше не знав і документально слід їх був відсутній.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тип , система Вашої рушниці не тягне на більше грошей . В Європі махимальна ціна її 700 € в стані набагато кращому чим Ваша . Можете ви це зрозуміти .
З такими напрямками думок Вам не потрібно далеко віддалятись від розділу "Продам"!!ІМХО!!
 

Буга

Снайпер
Помиляєтесь і то сильно!!Та це рушниця,та,а вірніше одна з них!!А було їх всього 14!!Скажіть дуже часто,чи взагалі Ви бачили на свої очі,чи чули про рушниці майстра-зброяра Вісера???Це не старина Меркель і не Зауер і не т.д і т.п,яких сотні перереставрованих в Польщі,Німеччині і вилизаних для ринку Росії і України,це рушниця одна з 14-ти яких ніде вже не побачите в первозданноу вигляді і на яких 100% залишилась рука Майстра!!Ось які моделі і екземпляри інтересують колекціонерів,а не рушниці Геринга з акуціонів Європи!!
Пане Арго . Всі пісні про зброю визначає ринок , а не байки про барабани " страдіварі " . був би топовий майстер іх було би 500 а не 14 .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Буга

Снайпер
Так і я про те ж,але трохи з іншої сторони і з іншим прицмоком!!
Мене не цікавить дана рушниця . я висловив свою сибєктивну думку на рахунок ціни . і вважаю що іі колекційна цінність втрачена некваліфікованою реставрацією і немаловажливим є іі цілковий стан ( прогари навкруг бійків і втручанням до гравірування ) . Дайте і Ви свою оцінку даного девайсу ?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Мене не цікавить дана рушниця . я висловив свою сибєктивну думку на рахунок ціни . і вважаю що іі колекційна цінність втрачена некваліфікованою реставрацією і немаловажливим є іі цілковий стан ( прогари навкруг бійків і втручанням до гравірування ) . Дайте і Ви свою оцінку даного девайсу ?
Колекційність ніколи не визначається станом до реставрації чи після і одночасчно не визначається її відсотковий залишок,колекційність залишається колекційністю при любому стані,власне колекційної речі.В цій темі головне те,що така річ цінна своєю автентичністю,малоекземплярністю і входу до раніше вже підібраного колекційного напрямку!!Ціну таких речей я ніколи не відкриваю для загалу,бо не для всіх вона є зрозумілою,а для декотрих"взагалі смертельна!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
  • Like
Reactions: kef
Зверху