Определите и оцените старое ружье (Бельг Ян Віссер)

kef

Зброяр
Я мав на увазі ,що ціна виготовлення нової ложі, уже на жаль для мисливців коштує рідко коли 100 дол.,а в рази більше.А мати свою власну думку,це не так і погано, І заборони на це немає.Чи я помиляюсь.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В чому його колекційність ? Що його зробив майстер - добре зробив а таких майстрів в Бельгії було десятки .
Мастер, гравер, возраст-этого мало, чтобы определить коллекционное оно или нет?
Если можно, покажите мне, пожалуйста, подобное ружье с вот таким автографом и, естественно, ценником на него?
Очень желательно - в Украине! И очень желательно - за 1000 у.е. Не больше!

П.С. Поменяю на ИЖ-54!!!;):D

13.jpg
 
Останнє редагування:

Буга

Снайпер
Мастер, гравер, возраст-этого мало, чтобы определить коллекционное оно или нет?
Если можно, покажите мне, пожалуйста, подобное ружье с вот таким автографом и, естественно, ценником на него?
Очень желательно - в Украине! И очень желательно - за 1000 у.е. Не больше!

П.С. Поменяю на ИЖ-54!!!;):D

Переглянути вкладення 285500
Пане Север . не беріть то так особисто . я ціну Вашоі рушнички не занижую . вона мене не цікавить . в мене є схожа бельгійка " Raick Freres a Liege " і стан іі ну просто не йде в порівнняя з Вашою . в кінці серпня буде виставлена на продаж . побачите за яку ціну буде . і переконаєтесь що те що я написав вище - не пусті балачки .
 

Буга

Снайпер
А сколько стоит одна работа известнейшего бельгийского гравера на этом ружье - Вы посчитали?!
Типовий украінський погляд на речі . Якщо листя і гарне то найкраще !!! Даний стиль гравірування не яаляється вершиною гравірування . і по ціні середня цінова категорія . Поцікавтеся у гравірувальників .
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А-а, так это, оказывается, нам перекупы дорогие подарки из-за границы возят, себе, естественно в убыток - (волонтеры?), в связи с тяжелым материальным положением в стране, как Вы выразились? Прошу пардону, не знал.
Там купил - задорого, здесь продал - задешево, получается?
Что-то не верится...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Типовий украінський погляд на речі . Якщо листя і гарне то найкраще !!! Даний стиль гравірування не яаляється вершиною гравірування . і по ціні середня цінова категорія . Поцікавтеся у гравірувальників .
На этот вопрос уже ответили на 1 странице- какая гравировка и кто гравер.
"Отгравирован одним из известнейших бельгийских граверов H. Leukers из Льежа. Не И. Коромбель но тоже уровень. "
 

Саша30

Слідопит
Там купил - задорого, здесь продал - задешево, получается?
Нет , это к тому что тут уже за дорого не продашь. У нас уже цены ниже ихних. Ну а по поводу данного ружья, думаю, там цена будет 400-600 Евро и очереди не будет.
 

Буга

Снайпер
Нет , это к тому что тут уже за дорого не продашь. У нас уже цены ниже ихних. Ну а по поводу данного ружья, думаю, там цена будет 400-600 Евро и очереди не будет.
Пане Олександре - ви попали в 10 !
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Нет , это к тому что тут уже за дорого не продашь. У нас уже цены ниже ихних. Ну а по поводу данного ружья, думаю, там цена будет 400-600 Евро и очереди не будет.
При чем здесь там??!!!
Там и автомобили копейки стоят- а нам, что с того??!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Нет , это к тому что тут уже за дорого не продашь. У нас уже цены ниже ихних. Ну а по поводу данного ружья, думаю, там цена будет 400-600 Евро и очереди не будет.
Саша, скажіть, про цю рушницю


ви написали:
так на вскидку думаю от 700 баксов
В чому її переваги?
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда

Dima

ветеран форуму
надійна команда
На этот вопрос уже ответили на 1 странице- какая гравировка и кто гравер.
"Отгравирован одним из известнейших бельгийских граверов H. Leukers из Льежа. Не И. Коромбель но тоже уровень. "
Одна из работ...
hlengvd.png
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Спасибо!
Как видим, для некоторых наших форумчан, увы, этот гравер-далеко не авторитет...
Типовий украінський погляд на речі . Якщо листя і гарне то найкраще !!! Даний стиль гравірування не яаляється вершиною гравірування . і по ціні середня цінова категорія . Поцікавтеся у гравірувальників .
 

kef

Зброяр
Схожий ажіотаж був з оцінкою рушниці ТОЗ-25 та дерев"яним "ящиком".Оцінили в 1000 ,чи може більше дол.,от тільки не розумію ,чим дана бельгійка гірша тоза.
 
Зверху