Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Зі святами всіх. В мене запитання: чи не планується виготовлення контейнерів 20 калібру? Думаю вони б не залежувались....
Я б дуже хотів робити контейнери 20 і 16 калібру. Але вартість прес-форми досить значна. Поки ще не окупилась і форма на 12 калібр.
 

Patso

Снайпер
Отримав недавно від шановного Kapitan картеч 6,1мм, по підрахунках має ідеально ставати по 5 шт в пиж-контейнер Рись. Спорядив 2 варіанта: 1. Нобель 206S 1,65г, Рись-еліт з 10мм корка, 5 рядів по 5 картечин (в центр картечину не ставив). 2. Нобель 206S 1,65г, Рись-еліт з 15мм корка, 23 картечини - 4 ряда по 5 шт і в центр між рядами ще картечини крім останнього ряда. Стріляв на 35м з чока тоз 34. Контейнери біля мішені, корковий амортизатор в обох варіантах стиснувся десь на 1/3 висоти. Особисто мені більше до вподоби другий варіант.
20180102_152954.jpg
20180102_153430.jpg
 

Zveroboy 66

Мисливець
Отримав недавно від шановного Kapitan картеч 6,1мм, по підрахунках має ідеально ставати по 5 шт в пиж-контейнер Рись. Спорядив 2 варіанта: 1. Нобель 206S 1,65г, Рись-еліт з 10мм корка, 5 рядів по 5 картечин (в центр картечину не ставив). 2. Нобель 206S 1,65г, Рись-еліт з 15мм корка, 23 картечини - 4 ряда по 5 шт і в центр між рядами ще картечини крім останнього ряда. Стріляв на 35м з чока тоз 34. Контейнери біля мішені, корковий амортизатор в обох варіантах стиснувся десь на 1/3 висоти. Особисто мені більше до вподоби другий варіант. Переглянути вкладення 336950 Переглянути вкладення 336952
Купляю, 100 білих і 100 червоних по 50 коп. за 1 шт. Реквізити в приват.
 

Fedos

Мисливець
Отримав свою Рись,те що я шукав;)Відповідальна і адекватна людина!Рекомендую!!! Дякую Остап! с пов.:)
 

Patso

Снайпер
Продовжую експерементувати з контейнерами. Тепер з крупною картеччю. Спорядив вчора 4 види набоїв: 1. Порох нобель 206 s 1,65г. Контейнер Рись-Еліт з 10мм корка, 8 картечин 8,5мм (29г) по 2 в ряд, закрутка 2. Порох нобель 206 s 1,65г. Контейнер Рись-Еліт з 5 мм корка, 10 картечин 8,5мм (36г) по 2 в ряд закрутка. 3. Порох нобель 206 s 1,65г. Контейнер Рись-Еліт з 10мм корка, 8 картечин 8,5мм (29г) по 2 в ряд пересипані пластиковою буферною сумішшю - взяв з американських картечних патронів, тонкий пінопластовий пиж вирізаний з харчового лотка для продуктів ( шоб буфер не висипався з патрона) зірочка. 4. Порох нобель 206 s 1,65г. Контейнер Рись-Еліт з 5мм корка, 10 картечин 8,5мм (36г) по 2 в ряд з буфером, пінопластовий пиж, зірочка. На днях відстріляю.
 

Patso

Снайпер
Опишіть кулю: вага, діаметер, прогнозована ціна. Стіляли з чока?
Вага 31г. Максимальний діаметр стального елемента 15,8мм. Прогнозована ціна ... при ручному виробництві виходить біля 25грн. Зараз активно намагаюсь знайти де можна точити серією і дешевше.
 

Юрий_84

Мисливець

Опишіть кулю: вага, діаметер, прогнозована ціна. Стіляли з чока?
Вага 31г. Максимальний діаметр стального елемента 15,8мм. Прогнозована ціна ... при ручному виробництві виходить біля 25грн. Зараз активно намагаюсь знайти де можна точити серією і дешевше.

.... да не дешеві нинче токарі....
 

Patso

Снайпер

Опишіть кулю: вага, діаметер, прогнозована ціна. Стіляли з чока?
Вага 31г. Максимальний діаметр стального елемента 15,8мм. Прогнозована ціна ... при ручному виробництві виходить біля 25грн. Зараз активно намагаюсь знайти де можна точити серією і дешевше.

.... да не дешеві нинче токарі....
Так, не дешеві...
Звичайно якщо розглядати удар як кулю суто для полювання - то це кілька штук на сезон собі можна дозволити, але по мішенях багато не постріляєш...
 

Юрий_84

Мисливець
Для того щоб влучати на полюванні потрібно навчитись влучати по мішенях - тому і намагаються мисливці знайти доступний боєприпас адже на пристрілку і навички стрільби йде не один десяток нобоїв до тогож потрібно підтримувати форму.....
 
Статус
Закрита.
Зверху