Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Юрий_84

Мисливець
Є вихід на станки ЧПУ сьогодні запитаю наскільки це можливо (там сувора прохідна) завтра дам знати, можливо хоть чимось Вам допоможу.
 

Patso

Снайпер
Для того щоб влучати на полюванні потрібно навчитись влучати по мішенях - тому і намагаються мисливці знайти доступний боєприпас адже на пристрілку і навички стрільби йде не один десяток нобоїв до тогож потрібно підтримувати форму.....
Правильно. Є чудовий варіант для тренувань - кругла свинцева куля. Я продаю їх в комплекті з пижем гуаланді по 4 грн/ шт. Вона дає чудову кучність, легко споряджається в стріляні гільзи. По вазі і віддачі аналогічна удару СТП ( з моїх ркюушниць) теж збігаються. Тому сам тренуюсь ними і Вам рекомендую, а для полювання є інші кулі - той же удар і т.д. він і через кущі краще йде і безпечніший в плані рикошетів і зупиняти звіра має краще.
 

Юрий_84

Мисливець
Цілком згоден, якщо збігається СТП та в ідеалі як не крути користуватись потрібно однією.
Доречі цього року Ваші контейнери споряджені картечю 6.2 при відстрілі бродячих собак показали відмінні результати шкідників значно поменшало!
 

Patso

Снайпер
Цілком згоден, якщо збігається СТП та в ідеалі як не крути користуватись потрібно однією.
Доречі цього року Ваші контейнери споряджені картечю 6.2 при відстрілі бродячих собак показали відмінні результати шкідників значно поменшало!
Так, картеч йде гарно. Кілька постів вище я виклав свої результати по 6,1мм - чесно кажучи сам був здивований кучністю.
 

Zveroboy 66

Мисливець
Відповів, дякую за покупку і прошу вибачення за затримку.
Посилку отримав, дякую. Якістю задоволений, як на мене то вони ідеально підійдуть на полювання по пушному для крупних номерів дробу починаючи з №1 на середні і дальні відстані, якщо в цьому сезоні відстріляюся - відпишусь в темі.
 

Patso

Снайпер
Посилку отримав, дякую. Якістю задоволений, як на мене то вони ідеально підійдуть на полювання по пушному для крупних номерів дробу починаючи з №1 на середні і дальні відстані, якщо в цьому сезоні відстріляюся - відпишусь в темі.
Ще на них виходять чудові картечні патрони. Я вище викладав результат відстрілу по 16-дольній мішені картечі 6,1мм. На днях також стріляв на 50м цим же патроном по стандартній грудній мішені. В грудний силует попало 13 з 23 картечин. Жаль не зробив фото. Патрон на вовка і т.п - саме те що треба.
 

Fedos

Мисливець
До веса дроби или картечи,вес контейнера учитываете?
 

Patso

Снайпер
Шановні колеги по захопленню.
В звязку ростом з ростом вартості виробництва, змушений дещо підняти ціни на контейнери:
1. Пиж-контейнер "Рись" без амортизатора - 70грн/100шт
2. Пиж-контейнер "Рись-економ" - 100грн/100шт
3. Пиж-контейнер "Рись-еліт" - 120 грн/100 шт

Але спеціально для форумчан буде діяти акція:
При покупці від 5 упаковок, ціна
1. Пиж-контейнер "Рись" без амортизатора - 60грн/100шт
2. Пиж-контейнер "Рись-економ" - 90грн/100шт
3. Пиж-контейнер "Рись-еліт" - 110 грн/100 шт
 

Patso

Снайпер
Шановні стрільці, вчора закінчився сезон полювання на копитних. Але як тільки закінчується сезон, починається підготовка до наступного.
Радий представити Вашій увазі нову позицію:
Стальна підкаліберна куля Удар. По суті це стальний варіант кулі полева 1 з плоскою головною частиною.
Куля-Удар-1000чорний.jpg
 

Patso

Снайпер
По спорядженню: в принципі кулю можна споряджати прямо на порох, як звичайну полева 1. В кулі практично немає амортизації, тому варто використовувати повільні пороха, або тонкий пиж під кулю. в мене найкращий результат дав варіант:
Нобель А0 - 1,9г
Обтюратор
Корковий пиж 5мм
Куля
Закрутка
удар 12к.jpg
 

стасооныч

Мисливець
По спорядженню: в принципі кулю можна споряджати прямо на порох, як звичайну полева 1. В кулі практично немає амортизації, тому варто використовувати повільні пороха, або тонкий пиж під кулю. в мене найкращий результат дав варіант:
Нобель А0 - 1,9г
Обтюратор
Корковий пиж 5мм
Куля
Закрутка
Переглянути вкладення 342571
эх,СУПЕР,-як би в 16 кал
 

mykro

Мисливець
Можливо пропустив, нагадайте будь-ласка яка її вага, ціна і переваги над свинцевими кулями. Дякую
 

Volfgan

Новачок
Не рвіть душу, запускайте виробництво контейнерів в інших калібрах (особливо 20)))))
 
Статус
Закрита.
Зверху