ТОЗ 34

Статус
Закрита.

Alexandr 77

Мисливець
яка вартість такої зброї? 1976 р. в дуже хорошому стані. приклад скріплений попереднім власником але будь яких тріщин немає
 

иж 18

Слідопит
яка вартість такої зброї? 1976 р. в дуже хорошому стані. приклад скріплений попереднім власником але будь яких тріщин немає
Смотрите раздел гладкоствольные ружья, находите там 34-ки и смотрите за сколько их купили (или сколько за их хотят), делаете выводы.
 

Alexandr 77

Мисливець
в тому то і проблема що не завантажує фото. створив тему а зверху там де вибрати фото не йде нічого.
 

Alexandr 77

Мисливець
дякую. не продається. як бачив на форумі по фото і стану то така приблизно оцінюється в 600-700 ує. а приклад робити не треба як мені пояснили окремі мисливці скріплюють так його щоб не було в майбутньому тріщин чи щось таке
 

tyrist 1945

Тигр
дякую. не продається. як бачив на форумі по фото і стану то така приблизно оцінюється в 600-700 ує. а приклад робити не треба як мені пояснили окремі мисливці скріплюють так його щоб не було в майбутньому тріщин чи щось таке
Тоді 1000.... стяжка грошей коштує.
 

Alexandr 77

Мисливець
якщо поясните як виставити фото буду вдячний оскільки не грузить з телефону.
 

Panters

Снайпер
я ж написав, оцінити.
Яка мета оцінки, просто щоб знати, чи аби потеревенити? Якщо Ваша рушниця на фото,
то 600-700 забагато, продають в кращому стані за такі гроші (та й що в стволах невідомо)!
 

Alexandr 77

Мисливець
Яка мета оцінки, просто щоб знати, чи аби потеревенити? Якщо Ваша рушниця на фото,
то 600-700 забагато, продають в кращому стані за такі гроші (та й що в стволах невідомо)!
Дякую. Так щоб знати.
Це ж розділ не для продажу наскільки я зрозумів. Стволи чисті. Кільця рівні. Жодних проблем немає як і шату
 
Статус
Закрита.
Зверху