Нещодавний вміст від Hunter_ukr

  1. H

    Вопрос по охот. билетам.

    минулі роки була практика видачи ліцензії не членам УТМР в ДВА рази дорожче ніж членам. Якщо разова 100 грн для членів, то 200 грн для не членів. Сезонка 400 грн і 800 відповідно. Якщо планується полювання раз-два на рік - мабуть краще не платити членські внески а брати разові для не членів...
  2. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    Дякую, пане Яковлев В.А. за розгорнуту відповідь щодо мого питання.
  3. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    :D дякую
  4. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    я думав, що моє питання - тривіальне і, навіть, смішне для бувалих знавців правил )
  5. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    В мене питання по індивідуальному полюванні на пернатих по сезонній картці. А ви мене відіслали на адмін кодекс. Є сумнів, що там є відповідь на мое питання
  6. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    Мені все зрозуміло, але проясніть ще, будь ласка, по "матросці": що повинно бути в графі 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - якщо в мене сезонна відстрільна картка і індивідуальне полювання- її не заповняють?
  7. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    По матросці: графа 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - якщо в мене сезонна відстрільна картка і індивідуальне полювання- її не заповняють?
  8. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    там записуються полювання. і я повинен зробити перед стрільбою відмітку о полюванні (а потім,якщо добуду пернатого, і його вписати) (але графу 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - її не заповнюють? це якщо перевірка???)
  9. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    Дякую величезне. Залишилось мені проявити один "пробєл" в моїх знаннях - що таке "угіддя". УТРМ повинен мати карту угідь? чи угіддями рахуються ВСІ землі населенного пункту (окрім прямо заборонених місць)
  10. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    Дякую. Щодо запису я і не подумав. Кількість записів не регламентується ж? Це буде "індивідуальне полювання"? Питання по "де моно стріляти". в УТМР мені дали (насправді показали і не дозволили сфотографувати!) тільки перелік обходів з переліком населених пунктів до кожного обходу. Я так...
  11. H

    (законна) Стрільба по мішенях

    Добрий день. В зв'язку з посиленням відповідальності за полювання без доків - прошу поради - як стріляти по мішенях без проблем (с законом). Стрільбищ у оболасті нема. Є документи: посвідчення мисливця, картка обліку дичини, дозвіл на зброю, вступив до УТМР (хитрожопі люди у нас в області)...
  12. H

    Допоможіть знайти людину!

    +1 )
  13. H

    Рация. Присоветуйте, пжлст...

    обрав собі у свій час Baofeng UV-5R. Обрав так: вбив у гугл запит: "найпопулярніша рація в АТО". Результат - Baofeng UV-5R. Для мене це було достатньо
Зверху