Охотничьи дни

Бандерос

Мисливець
Обычно о законах вспоминают когда нужно кого-то наказать . А когда закон предпологает обязанности так обычно о нем и забывают . Особенно страдают у нас амнезией чиновники .
 

Maximus1983

Мисливець
Закон, можно обговаривать, если он, на стадии "принятия" и выдвинут, на "обсуждение" ...., а когда он (Закон) принят, то там уже не чего обговаривать, его надо просто - исполнять.

Я вибачаюсь але як же бути з коментаріями та тлумаченнями різних законів і кодексів на сотні сторінок, які пишуться вже після їх прийняття. Це теж саме обговорення яке немає ніякого обов'язкового характеру.
Я в даній темі не підтримую ту чи іншу позицію.
На мою думку(може вона і неправильна) старшому поколінню треба все таки набратися терпіння і розтлумачити запитуючим як краще буде по закону в першу чергу і по законам моралі теж зайвим не буде.
На перед вибачаюсь якщо в чомусь неправий.
 

Копатыч

Зброяр
Я вибачаюсь але як же бути з коментаріями та тлумаченнями різних законів і кодексів на сотні сторінок, які пишуться вже після їх прийняття.
Вы хоть понимаете, что подразумевается под словом "комментарии"?
http://www.myshared.ru/slide/1049202/
Вот по этому, так и живем ...., Законы как дышло, как повернул, так и вышло ......, одному нравится, другому нет ....
А теперь дайте мне пример, когда после обсуждения "на кухне" между Ивановым и Петровым, были приняты "изменения", хоть в один Закон .......
 

Maximus1983

Мисливець
Я не просто сказав , що вибачачаюсь якщо в чомусь неправий.
Моє бачення слова коментарій- це тлумачення чи роз'яснення того чи іншого закону або кодексу , як правило не Васьою чи Петьою, а науковцем відповідного напрямку в якому він науковець і робить вище вказане, висвітлює своє бачення.
І наскільки мені відомо ці коментарії , тлумачення не зобов'язують до яких небудь обов'язків .
По прикладу Іванова з Петровим на кухні звісно не було і не буде змін в якийсь із законів.
І накінець скажу, що не дарма тут на цьому форумі так багато людей до Вас і Ваших старших колег звертаються по допомогу, хай навіть іноді з дивними запитаннями, бо цей форум і такі люди як Ви з багаторічним життєвим та мисливським стажем має неабиякий авторитет серед таких молодих і не завжди обізнаних мисливців як і я в тому числі.
І не в образу я Вам сказав про терпіння до нас молодих і зелених, я наприклад завжди прислухаюсь до старших людей таких як Ви.
Знову ж таки перепрошую, якщо десь неправий.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хай навіть іноді з дивними запитаннями
а якшо це питання вже задавалось 25 разів, а шановне молоде покоління, лінується переглянути понад 2 сторінки розділу?
такі люди як Ви з багаторічним життєвим та мисливським стажем
цим діляться з задоволенням біля багаття після полювання. а закони та підзаконні акти треба виконувати, а не розказувати гарні вони чи погані, хочеться долучитись до процесу законотворення - здобуваємо відповідну освіту та йдемо до ВР України, інших шляхів немає. якби кожен виконував норми закону - проблем би не було ніде, а не тільки в полюванні.
я наприклад завжди прислухаюсь до старших людей
це однозначно похвально. але треба мати свою голову на в"язах.
Знову ж таки перепрошую, якщо десь неправий
а чого вибачатись, правий з усіх сторін, тільки "слухати" та "почути" це 2 різні процеси, заєць в полі та кабан в лісі теж чують як я співаю, а чи розбирають вони слова - питання риторичне!
 

Копатыч

Зброяр
Моє бачення слова коментарій- це тлумачення чи роз'яснення того чи іншого закону або кодексу , як правило не Васьою чи Петьою, а науковцем відповідного напрямку в якому він науковець і робить вище вказане, висвітлює своє бачення.
Так там написано .... Внимание - прежде, чем давать комментарий, надо прочитать искомый текст.
В то получается как в том анекдоте
- И шо вы все с ума посходили со своим Карузо?! Слышал я вашего Карузо - картавит, шепелявит...
- Вы были на концерте???
- Нет, мне Рабинович по телефону напел.
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
А тов. Бандерос, мне напоминает, канувших в лету .... Лех, Борода 1977, Хитрый лис ....
 

Maximus1983

Мисливець
Про повторення однакових запитань , думаю буде ще не один раз по 25, тому терпіння Вам не завадить.
Що до спілкування біля багаття та щей після полювання то я залюбки, було б тільки з ким.
Про дотримання законів я тільки за, а про їх обговорення тим більше.
Про свою голову на в'язах Ви абсолютно праві, я ж прислухаюсь а не свято виконую те ,що мені говорять.
Може й не повірите але законів я дотримуюсь , в першу чергу законів моралі, які для багатьох людей вони не існують, на жаль !
 

Сергийко

Слідопит
Хоть в Законе и написано,что охота на зайца с 1листопада по сичень включно и охота разрешена (на зайца отдельный день)в уси дни тыжня протягом сезона,на утку реально сбт.и вскрсн.,для власныкив охот. собак и среда,но не везде,но во Льв.обл реально с 25ноября по конец декабря и только в один день.Выполняют все,кроме некоторых.Лучше месяц ходить раз в неделю,чем за день всё закрыть.А если очень хочется много зайчатинки,то можно на чердаках разводить и кроля и курочку и поросёночка.А поговорить можно,можно и петицию написать,если кто поддержит,но это вряд ли,я пас.
 

Сергийко

Слідопит
Хотя вот есть пример.Всем известно,что на красный сигнал светофора движение запрещено.Однако,с двухтысячных годов появилась табличка с зелёной стрелкой,разрешающая поворот направо(при условиях).Сейчас же рассматривается вариант разрешить уже без таблички поворот и направо,и налево с целью экономии,увеличения трафика и меньшей загрязняемости экологии.Так что ,впринципе,всё возможно .Но опять же,если за сезон не взял свою норму отстрела,то никто никому не будет продолжать охотничьи дни после сезона,чтоб добрать.Так же и с днями,не взял норму-приходи через неделю.
 

Hovarf

Слідопит
Про повторення однакових запитань , думаю буде ще не один раз по 25, тому терпіння Вам не завадить.
Що до спілкування біля багаття та щей після полювання то я залюбки, було б тільки з ким.
Про дотримання законів я тільки за, а про їх обговорення тим більше.
Про свою голову на в'язах Ви абсолютно праві, я ж прислухаюсь а не свято виконую те ,що мені говорять.
Може й не повірите але законів я дотримуюсь , в першу чергу законів моралі, які для багатьох людей вони не існують, на жаль !
Цілком з Вами згідний. Закони безперечно треба виконувати. Але обговорювати їх слабі сторони та недосконалості - ніхто ж не забороняє. Напевне для цього і створюються такі форуми.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Суммируя заданные вопросы и ответы, попробую резюмировать.
Во-первых, учет всех карточек происходит глубоко после окончания сезона, когда для зайцев он фактически бесполезен.
Во-вторых, кроме учета реально добытого, законодательно еще существует такое понятие как "ПРОПУСКНАЯ способность охотничьих угодий. И согласно ее требований, пускать в угодья охотников (разрешать их присутствие с целью охоты) можно не более, чем позволяет учетная численность охотживотных, разделенная на норму отстрела, умноженную на количество выданных отстрелок. То, что предложил Бандерос, будет превышением пропускной способности, что незаконно!
Посему и сокращают либо выдачу отстрелок, либо уменьшают разрешенные дни охоты.
Ежедневное разрешение на охоту в сезон всех охотников возможно лишь при безусловном изобилии дичи и однозначном и непременном законопослушании всех охотников. Нам пока это не. грозит!..
П.С. Копатыч, лимиты к зайцу отношения не имеют!!!
П.П.С. И, мужики, что у вас за манера все дискуссии превращать в грызню и свару! да будь моя воля, я ты таким нервным вообще оружия не продавал, не то что короткоствольное по предполагаемому закону!
 

Копатыч

Зброяр
П.С. Копатыч, лимиты к зайцу отношения не имеют!!!
Да не уже ли ...... т.е. Ваши словами, таксация на зайца - не проводится, количество (поднятых) отстрелянных зверьков - не учитывается?
Да официально, лимита, на зайца - нет, но для чего, мы выходим на таксацию и проводим учет "поднятых" зверьков .......
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Лимиты утверждают для лимитированых (лицензионных) видов. Для остальные пока утверждают нормы отстрела. И то, и другое - после проведения учета.
 

Копатыч

Зброяр
Лимиты утверждают для лимитированых (лицензионных) видов. Для остальные пока утверждают нормы отстрела.
Согласен, не много "перепутал", но мысль была в правильном направлении, назвал не так, буду внимательнее.
 
Зверху