Результати пошуку

  1. skob

    Рация переносная Vertex Standard VX-231V

    Породам рации 2500\шт за комплект из 3х штук 7000 В наличии 3 шт - комплект дешевле!!! Рации почти новые пользовались в роботе были меньше недели. Портативная радиостанция VHF диапазона Vertex Standard VX-231 - прочная, надежная, простая в эксплуатации портативная радиостанция. Станция...
  2. skob

    Каталитическая бензиновая грелка для рук + ПОДАРОК!!!

    Породам горелки + бензин в подарок - 400 гр\шт Принцип работы грелки основан на выделении тепла при беспламенном окислении паров бензина в присутствии катализатора. Пары бензина из резервуара проходят через каталитический патрон, где окисляются кислородом воздуха (сгорают без пламени) на...
  3. skob

    Продам комлект рацій 3шт vertex vx 231

    Продам комлект рацій 3шт vertex vx 231. Майже нові користувались ними тільки пару раз. Ціна питання за комплект 9000. можливий торг.
  4. skob

    Какой № дроби используем по перу и на зайца?

    Хотівби я побачити як ти добравби качку в болотних плавнях де дуже багато корчів! Якщо камньом не впвла то можна про неі забути!!!
  5. skob

    Какой № дроби используем по перу и на зайца?

    Я думаю що тут треба думати не про те до попав чи ні а про те щоб не робити підранків. Тому хай молоді спочвтку пристріляють своі рушниці а тоді і на охоту))))
  6. skob

    Стандарт РЕЛ

    Та зараз не можу бо не дома((( десь через місяць буду((((
  7. skob

    Волонтери

    Хочу подякувати всім волонтерам і тим хто до нас приізжає! Вашатпідтримкатнам вкрай потрібна!
  8. skob

    Какой № дроби используем по перу и на зайца?

    Раніше стріляв коли був ТоЗ 34 сріляв зайця номером 2-00 то з МЦ 20-01 тільки тройкою
  9. skob

    Стандарт РЕЛ

    Собака не хворіла окрім того що отримала щеплення в пів року від сказу так як задушила лиса, тримається в селі, двох разова годівля з вітамінами + телячі кістки, лінія хорошо так як від самого представника фмсу, батьки не здорові но коренасті. Да і звичайно дуже б хотілось щоб пустили його в...
  10. skob

    Дикий кріль як розвести в угіддях?

    Давно думали запустити у себе цих Багатоплідних істот. Може хтось може допомогти порадами як це краще зробити і де взяти матеріал?
  11. skob

    Стандарт РЕЛ

    Так і зроблю)))а в якому віці іде перша оцінка?
  12. skob

    Стандарт РЕЛ

    Та надія впринципі ще є... І рацион підбирав ветлікар там добаіки різні вітаміни і лінія класна що може бути не так?
  13. skob

    Стандарт РЕЛ

    Да і правда маловатий( два міс назад в холу мав 49(((( досадно((((
  14. skob

    Стандарт РЕЛ

    Маю собаку кобеля рік і місяц але маю сумніви про його стандарт - здається дрібнуватим. Прохання розказати лайчатніків про розміри і стандарти з якими пропускає ФМСУ.
  15. skob

    Подарую або віддам за символічну плату ЗСЛ

    0955358111
  16. skob

    Подарую або віддам за символічну плату ЗСЛ

    Подарую або віддам за символічну плату ЗСЛ (сука) до 2 років працює по куниці по іншому не провірино. Треба ще трохи підвчити до пострілу бо ще трохи боїться
  17. skob

    Пулевой патрон к МЦ 20-01

    Я думаю не стоит издеваться над ружьем!!!
  18. skob

    МЦ 20-01

    Придбав собі таку рушничку 91 рік штучна настріл до 20 патронів за 1300 грн. Перше що хотілося зробити це подивитися в очі тому мудаку який доводив на заводі його до путя. Такої топорщини я ще не бачив ні на якій зброї напевно в 91 на тульский не завозили ні наждачку ні натфеля. А загалом...
  19. skob

    Продам магазин МЦ 20-01 на 4-е патрона

    А затвора нет случайно?
  20. skob

    Обменяю всяко-разно

    Сунар снят с обмена!!!
Зверху