Результати пошуку

  1. VS1975

    Сказ.

    Я ніколи не чекаю ветеринарну службу і сам вакциную своїх двох собак та кота, який живе у дворі. Вакцина Біокан R. Ціна однієї дози - 45 грн. Тим більше, що у цьому році ще не проводили щеплення ті, хто має це робити.
  2. VS1975

    Закон про зброю

    Та ні. Це реально неадекват. Я думаю, що серед нас таких немає. Не путайте грішне з праведним. Краще подивіться відео. І завтра також. Щоб не було сумнівів щодо 263 за релоуд набоїв до нарізного. Дуже повчально.
  3. VS1975

    Закон про зброю

    Рекомендую для перегляду. Відповідь на наші дебати. Подивіться у You Tube. І, головне, почитайте коментарі. Жах. Саме цікаве буде завтра, 7 травня.
  4. VS1975

    Папкові Гільзи Baschieri & Pellagri Cal.12/70 T.3.,Т4.,Т5…

    Якість - супер ! Брав у Вас. Дякую !
  5. VS1975

    Література

    Резерв. Написав у особисті.
  6. VS1975

    Література

    Доброго дня ! Також, якщо можна, зміст книги Купера і Кервуда. Дякую.
  7. VS1975

    Продам кулелейку 28к.

    Фото обов'язково.
  8. VS1975

    Великдень 2021-24...

  9. VS1975

    Закон про зброю

    Настане час, коли ми забудемо цей наказ, а буде Закон. Як у людей.
  10. VS1975

    Причины браконьерства?

    https://www.unian.ua/ecology/na-rivnenshchini-brakonyeri-vbili-chervonoknizhnogo-losya-12623331.html
  11. VS1975

    Закон про зброю

    Напасти можуть на любого. І кожен має право на захист свого життя і здоров'я, як прописано у Конституції України. То чому одні мають особисту озброєну охорону, а інші не мають права захистити своє життя та життя своїх рідних ? Чи може їхнє життя цінніше і дорожче від нашого з Вами ? Як Ви думаєте ?
  12. VS1975

    BETTINSOLI продам

    Остання активність продавця - 20 червня 2023 року.
  13. VS1975

    Закон про зброю

    Зброя і потрібна якраз для того, щоб протидіяти насиллю.
  14. VS1975

    Закон про зброю

    І він був правий. Його слова актуальні завжди.
  15. VS1975

    Закон про зброю

    Судячи по коментарях деяких форумчан ( які є мисливцями і власниками зброї ), ми наскільки недолугі, що наше місце тільки поряд з кацапами, які також не мають Закону про зброю.
  16. VS1975

    Закон про зброю

    Якби всі розуміли ситуацію так, як її розумієте Ви, то вже багато чого б змінилося на краще.
  17. VS1975

    Закон про зброю

    Не понесуть. Люди вже бачили " турботу держави " про свій народ на початку повномасштабного вторгнення. Бачили Бучу, Ірпінь, Ізюм і багато іншого жахіття. І тому залишать собі право на захист свого життя. Право, якого не може забезпечити держава.
  18. VS1975

    Закон про зброю

    Щодо пістолетів, Вам відповіли вище. Щодо продовження реєстрації ( перереєстрації ), згоден з Вами на всі 100 , як і більшість власників зброї. Та тільки не дасть МВС громадянам такого права, бо це дохід у їхню кишеню. От так. Тільки через це. Але завуалюють і піднесуть це все красиво. З позиції...
  19. VS1975

    Закон про зброю

    Більше того, ці люди першими стали на захист України від ворога. І зараз воюють. А багатьох,на жаль, вже немає.
Зверху