Закон про зброю

Статус
Закрита.

Степанович 2

Снайпер
Ох і злі ви якісь, не добрі, герої з пістолетами :D. Насилля породжує насилля і світ від того, на жаль, кращий ніколи не буде.
Втім кожному своє.
 

VS1975

Снайпер

Igor_pol

Мисливець
Але займатись цим мають не всі на свій розсуд
А на який розсуд у вас зброя? Чи якщо до вас у домівку будуть дертися якісь ушльопки, ви скажете хлопці - я викликав поліцію, вона через годину приїде.....і не будете діставати зброю?
 

VS1975

Снайпер
Але займатись цим мають не всі на свій розсуд
Напасти можуть на любого. І кожен має право на захист свого життя і здоров'я, як прописано у Конституції України. То чому одні мають особисту озброєну охорону, а інші не мають права захистити своє життя та життя своїх рідних ? Чи може їхнє життя цінніше і дорожче від нашого з Вами ? Як Ви думаєте ?
 

Igor_pol

Мисливець
Зробіть адекватний закон.... Адекватну процедуру і все...
А далі я вже сам буду вирішувати потрібен мені дробовик, нарізняк чи короткоствол.....
У мене повинен бути вибір - чи я сам несу відповідальність за свою безпеку, чи довіряю поліції...
 

Степанович 2

Снайпер
Співчуваю, що на багатьох з вас постійно нападають або хочуть напасти різні ушльопки. Де ви їх знаходите і для чого шукаєте взагалі. Вже прожив, якби і не мало, але ні мені, ні моїм знайомим, рідним вони не попадались, слава Богу. Невезучі ви чи що :rolleyes: ...
 

Igor_pol

Мисливець
Співчуваю, що на багатьох з вас постійно нападають або хочуть напасти різні ушльопки. Де ви їх знаходите і для чого шукаєте взагалі. Вже прожив, якби і не мало, але ні мені, ні моїм знайомим, рідним вони не попадались, слава Богу. Невезучі ви чи що :rolleyes: ...
Я задав вам ситуаційне питання... А ви так і не вилізли зі своєї мушлі.....
якщо судите всіх по собі, тоді да, світ далі вашого паркану то вигадка....
 

Степанович 2

Снайпер
Це ви в свою мушлю засіли, маю на увазі не тільки вас, і не хочете розуміти, що чим більше на руках зброї тим більше небезпеки. Особливо ця небезпека відноситься до дітей, студентів, молодих мам з малюками в парку чи будь де інде, в місцях людей масового скупчення.
Толку з вашого пістолета, коли постраждалим можуть бути ваші батьки, діти, дружина, ...
 
Останнє редагування:

Igor_pol

Мисливець
Це ви в свою мушлю засіли, маю на увазі не тільки вас, і не хочете розуміти, що чим більше на руках зброї тим більше небезпеки. Особливо ця небезпека відноситься до дітей, студентів, молодих мам з малюками в парку чи будь де інде, в місцях людей масового скупчення.
Толку з вашого пістолета, коли постраждалим можуть бути ваші батьки, діти, дружина, ...
Вашим близьким, дітям, онукам, сусідам велике горе від того що у вас є зброя?
 

Степанович 2

Снайпер
Та при чому тут моя, спортивно-мисливська зброя, до короткостволу. Це різні речі, я свою, як і кожен мисливець, з собою не тягаю всюди і не буду тягати, а ви хочете, щоб пістоль був під пахою весь час
 

HOWA

Слідопит
Це ви в свою мушлю засіли, маю на увазі не тільки вас, і не хочете розуміти, що чим більше на руках зброї тим більше небезпеки. Особливо ця небезпека відноситься до дітей, студентів, молодих мам з малюками в парку чи будь де інде, в місцях людей масового скупчення.
Толку з вашого пістолета, коли постраждалим можуть бути ваші батьки, діти, дружина, ...
На болотах риболови, браконьери, на берегах річок, ставків відпочиваючі з дітьми, жінками, в лісах люди гриби, ягоди, горіхи збирають. В полях, луках закохані та сільгосп працівники. А ви, ми з дробовиками, нарізняками... Негайно повикидати всі гладкостволи та нарізняки, під прес їх!, бо не дай боже... Покажіть приклад будь ласка . А за вами можливо й інші підуть.
 

HOWA

Слідопит
а ви хочете, щоб пістоль був під пахою весь час
Спочатку Закон, ну а потім можливо й пістоль. Нагородних он скільки вже роздано. Й багато хто носить. Бачив . Можливо то гумостріли, не питав. Але ж нам смердам й гумостріли зась! Тільки обраним.
 

Igor_pol

Мисливець
Та при чому тут моя, спортивно-мисливська зброя, до короткостволу. Це різні речі, я свою, як і кожен мисливець, з собою не тягаю всюди і не буду тягати, а ви хочете, щоб пістоль був під пахою весь час
Я хочу щоб у мене був ЗАКОННИЙ ВИБІР.... А під чим його носити і коли я вирішу сам.....
І щось я не чув щоб із ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАРЕЄСТРОВАНОЇ ЗБРОЇ (короткоствола також) були масшутинги.....
Якщо пан Степанович володіє інформацією - то поділіться.....
 

HOWA

Слідопит
Зброя є спортивна, а є мисливська, не плутайте праведне з грішним. До відома - спортивна зброя зберігається не вдома у спортсменів, а у відповідних місцях.
 

Корнилов

Снайпер
Зброя є спортивна, а є мисливська, не плутайте праведне з грішним. До відома - спортивна зброя зберігається не вдома у спортсменів, а у відповідних місцях.
Та ладно))) А як же тоді,люди полюють з спортивними МЦ? Вони що не збарігають їх вдома? Мабудь,перед полюванням,заїзжають у відповідні місця )))
 

Altay1972

Снайпер
ви хочете, щоб пістоль був під пахою весь час
Так він, якщо і буде заважати, то тільки мені під пахою ;)...
Це з одного боку, а з другого протягавши його з неділю, натерши мозоль під пахою :D, та маючи ряд обмежень по відвідуванню різних установ, я можливо і сам залишу його вдома, хай собі лежить, але це моє рішення і моє право...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не треба влаштовувати екзамени і підловлювати на слові, тут не першокласники. Розуміємо що таке " спортивна " зброя і де вона зберігається.
 
Статус
Закрита.
Зверху