Ідеальний напівавтомат Armsan phenoma aura

geka261189

Мисливець
Продам ідеальний напівавтомат.стан рушниці ідеальний.настріл мінімальний.ствол 76.повний комплект: чоки.кейс.територіалько кіровоградська обл м.Новоукраїнка.купив берету урику.а це лежить без діла.Ціна 500$0993472347
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Эх такой заголовок, а тут...
Ну все таки Беретта более идеальный полуавтомат:)
 

geka261189

Мисливець
Я не спорю.но Армсан один из лутших среди турецких полуавтоматов проблем вообще нет от 21 грама до 36грам перезаряжает легко.У меня в отца с 2013 года.вообще нет проблем.Мой армсан идеальний приклад новий.старий отдам.и цена 500$ не високая 0993472347
 

geka261189

Мисливець
При переїздах на колективній охоті в ниві старий приклад лопнув ремонту підлягае.Я не став заморачуватися зробив нову копію
0_20190108_121000.jpg
0_20190108_120945.jpg
0_20190108_121116.jpg
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Женя а как произошёл РАСКОЛ приклада от ПЕРЕТЯЖКИ винта
или применения патронов Магнум?
И подскажи Вес ружья с новым прикладом?
 

geka261189

Мисливець
Не разу не крутил винт и не разу не стрелял магнумом .При переезде я же писал попало под родную нивовскую сидуху и получилпсь такая кака.А новий вес 3100 кг .сам переважевал.вот и все
 

Varjag229

Слідопит
Є побажання. Якщо можете, зробіть порівняльний відстріл Уріки та Феноми. Може перша піде на вільний ринок.
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Є побажання. Якщо можете, зробіть порівняльний відстріл Уріки та Феноми. Може перша піде на вільний ринок.
Жодних сумнівів-Фенома достойна рушниця, особливо, якщо мати на увазі її ціну! Але...не порівнюйте "буй з пальцем"))) Навіть, якщо бій у Уріки і Феноми однаковий (в чому я впевнений) Beretta має ряд переваг над "Armsan" - надійність, безвідмовність, якість матеріалів, і т.д. а ПОРОДА!!!;) Хтось на полювання виїжджає на Ниві, хтось на Прадо, а хтось громадським транспортом.... Якось так. Всім добра, а продавцеві-швидшого продажу і гарної ціни!
 
Зверху