Іж 18-12к + магнум

кей

Мисливець
Думав писать - неписать бо ж зараз почнеться! Полюю давно. Маю радянську та російську зброю ( так вийшло). ІЖ-17 16 кал., ТОЗ-34 ЕР, МР-153. полюю нечасто. До війни: середа, четвер, субота та неділля. Непропускаючи жодного дня ( за виключенням форс-мажор). Спорядженням патронів займаюсь з першого дня. стріляв і " Сокол" і "Барс" і димний ну і звісно НС ( різні види).
, пробува і магнум ( МР-153) . Вся зброя в доброму стані: люфтів і т.д. немає. То може справа не зовсім в зброї? Люди ( мисливцями я їх назвати неможу) не читали мисливської літератору, не використовують інструкції і т.д. А тоді шат, розриви. Р.S. В знайомого рушниця МР-153. 89 патронник.Купив на пробу пачку 5. Раз вистрілив - не сподобалось. І ось через деякийчас приїхали " мисливці" та попросили пару патронів -випробовували ИЖ-58. Випробували. Рушниця в справному стані. Ну а це хіба мисливці? А пара сезонів.... не смішіть. Пів району полювали і полюють з радянською зброєю. А дай дурню скляний .......
 

Охотник77

Снайпер
Автор виключно шука 76 або 89 патронник для магнуму.... Нутром чую - мусьє зна толк в збоченнях,
Як варіант автор шукає таку в надії що вона має більший запас прочності або під металеву дріб (принаймі на водоплаваючу дичину)яка чекає нас після перемогі,бо використовувати магнум набої ліпше в п/а газоотводах і то останнім в магазині для добору підранка вже на великій відстані як варіант.А що до збочень то в нас час полювати з поєдинкою тре бути гурманом))) імхо. А так кажному своє!
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
та воно мені не потрібно було. я взагалі мав останні роки тенденцію до переходу в 16 калібр. фазан та пух тільки з ним, от вяхір та качка з 12-м. того 76 мм мені зовсім ні до чого був. імхо.
 

Степанович 2

Снайпер
Патронники 76 мм потрібні, з точки зору, щоб спокійно можна використовувати фабричні набої 70 мм патрону (такі часто попадаються в останій час), в якому підвищений тиск і для рушниці з 65 мПа вони не годяться. А так купляєш і не паришся, що можеш пошкодити рушницю.
Це саме стосується і багатьох сучасних порохів, при самокруті, є такі в яких вказується, що розвивають тиск до 68-70-75 мПа.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
мати і незпробувати хочаб для власного відчуття різниці
я дуже консервативний в цьому плані. краще - ворог хорошого. можна й в звичайний патрон дати добру наважку - відчуття будуть аналогічні. "я так думаю..." (с) :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Патронники 76 мм потрібні, з точки зору, щоб спокійно можна використовувати фабричні набої 70 мм патрону (такі часто попадаються в останій час), в якому підвищений тиск і для рушниці з 65 мПа вони не годяться. А так купляєш і не паришся, що можеш пошкодити рушницю.
Це саме стосується і багатьох сучасних порохів, при самокруті, є такі в яких вказується, що розвивають тиск до 68-70-75 мПа.
Ви особисто стріляли магнумовськими патронами? На мою думку, від стрільби на полюванні ми повинні отримувати задоволення, а не синці на плечі і підбиті скули. Не бачу взагалі ніякої необхідності і раціональності від їх використанні на полюванні. До 35-40 метрів з завданнями справляються і звичайні патрони, а стрільба за 50, то вже підранки і глум дичини. І ті ж синці на плечі.
 
Останнє редагування:

Степанович 2

Снайпер
Де я писав про магнумівські патрони. Я писав про звичайний патрон (гільза 70 мм, наважка снаряду для 12 кал. 32-36 гр.). Але при такому патроні з деякими сучасними порохами там буде тиск 68-70-75....мПа. Погляньте, що вказано на пачках готових патронів або на характеристики деяких нобелівських порохів.
 
Останнє редагування:

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство.
Чому ніхто не подумав, що гільза 76 мм. можливо зручніша в споряджені.
При деяких типах спорядження залишається мало місця під закрутку або зірку. Вважається, що хороша амортизація снаряду позитивно впливає на купність (осип), особливо на великих діаметрах дробу, картечі.
При укладанні "стовпчиком" висота снаряду значно вища від "насипу"тому висота пижа бажає бути більшою.
Отже берете гільзу 76 мм.і споряджаєте патрон з наважками 30-36 грам для 12 к. спокійно підбираєте потрібну висоту пижів, залишається запас під закрутку або зірку.
 

Охотник77

Снайпер
Вітаю шановне товариство.
Чому ніхто не подумав, що гільза 76 мм. можливо зручніша в споряджені.
При деяких типах спорядження залишається мало місця під закрутку або зірку. Вважається, що хороша амортизація снаряду позитивно впливає на купність (осип), особливо на великих діаметрах дробу, картечі.
При укладанні "стовпчиком" висота снаряду значно вища від "насипу"тому висота пижа бажає бути більшою.
Отже берете гільзу 76 мм.і споряджаєте патрон з наважками 30-36 грам для 12 к. спокійно підбираєте потрібну висоту пижів, залишається запас під закрутку або зірку.
Друже- товаришу як Вам зручніше по захопленню в цьому є сенс і простір для експериментів але навіть для спорядження 36 грамового набою на сучасних порохах на мою думку більш практичніша пластикова гільза під євро жевело ( жевела а тим паче центробій відкідаємо 100%) на 70міліметрів навіть під 76міліметровий патроник. І неведіться на розповіді про паперові гільзи для зими і що вони дають фантастичні результати особливо з радянськіх рущниць бо ідеально підходять під патронник так як і несумісна 70мм гільза в 76мм патроннику це все не коштує віїденого яйця бо там різниця мізерна на стількі що по факту на практиці ( в теорії звісно можна переливати з пустого в порожнє до без кінечності) неграє будь якої особливо на полюванні вирішальної ролі.ну якщо ви не дотошний стрілець по паперу де рахується кожен отвір.імхо!
 
Останнє редагування:

woodcarver

Мисливець
Те, що приспокійно стріляють 70 гільзою з 76 патронника і не заморочуються, факт.
Моя думка, що 76 гільза дає 6 мм. додаткової довжини якраз для пижів, а дробу можна давати хоч 28, хоч 36 грам.
Для дрібного дробу це не актуально, там і 65 гільзи стане. Для картечі від 5.8-9.0 мм. самий раз.
Пробував одностволку з 76 патронником, набої були напів магнум, на адреналіні під час полювання якщо це не перо,не помічаєш дискомфорту.
По паперу, після 4-5 пострілів пропадало бажання стріляти.
З роками і калібри меншають і ножі стають коротшими і гори крутіщими.
 

Охотник77

Снайпер
Моя думка, що 76 гільза дає 6 мм. додаткової довжини якраз для пижів, а дробу можна давати хоч 28, хоч 36 грам.
Ну це якщо наборні пижі робити то можливо а під контейнери на 30-36грам то занадто що під зірку що під закрутку навіть при крупних номерах дробу та картечі. А от при спорядженні на боїв під наважку 40 і більше грам то тут 76мм гільза саме і потрібна.
З роками і калібри меншають і ножі стають коротшими і гори крутіщими
То є так))
 
Зверху