Іж 18

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
Рушниця 'приїхала' до нас із за кордону. Має напис - / Maде ін ..../. Тобто експортна . Можливо було якесь замовлення на партію рушниць саме цієї моделі ІЖ 18 з 765 мм.стволом. А клейма поставили на збройовій фірмі .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все так з однією поправкою,яка полягала в тому,що замовлення здійснювалось після перевипробування готової зброї по законах і випробувальними станціями власне замовника.Партія була невелика,а тому поверталась на завод після випробування,пакувала л і вручалась документально замовнику з гарантійними листами. Такий факт мав місце в ті роки!!
 

kef

Зброяр
Все так з однією поправкою,яка полягала в тому,що замовлення здійснювалось після перевипробування готової зброї по законах і випробувальними станціями власне замовника.Партія була невелика,а тому поверталась на завод після випробування,пакувала л і вручалась документально замовнику з гарантійними листами. Такий факт мав місце в ті роки!!
Це перші роки випуску іжів 18. На боці характерна /гравіровка з написом/. Вони пішли в серію в 1964 саме як мод. Іж 18. На патроннику з верху має бути рік випуску та клеймо заводу .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
та й то шось буде вартувати в грошах?
 

kef

Зброяр
а то ж як!!! якщо в Коломиї з'явились можливості клеймувати кацапську зброю Бірмінгемськими клеймами, то розрахунок мусить бути лише в шекелях! :D :D :D
Я б на твоєму місці її купив. Тим більше що ти шукав . Та і ціна не шокуюча буде в гривнях .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та і ціна не шокуюча буде в гривнях .
Хай чоловік озвучить, чи має намір продавати, яку бачить ціну, та всі потрібні фото виставить сам в потрібній темі. думаю це буде правильно, а не скакати йому на плечі. може предмет для себе придбав, чи взагалі ще не придбав.
 

kef

Зброяр
Хай чоловік озвучить, чи має намір продавати, яку бачить ціну, та всі потрібні фото виставить сам в потрібній темі. думаю це буде правильно, а не скакати йому на плечі. може предмет для себе придбав, чи взагалі ще не придбав.
Напиши чи зателефонуй йому.
 

kef

Зброяр
Придбав собі, щоб клейма ставити англійські :)
Ви багато бачили експортних іжів 18 з 765 мм стволом та такими клеймами ?
Та і суть не в самій рушниці. Я вперше бачу таке. Хотя мав можливість бачити тисячами різні предмети .
 

lektor

Мисливець
а то ж як!!! якщо в Коломиї з'явились можливості клеймувати кацапську зброю Бірмінгемськими клеймами, то розрахунок мусить бути лише в шекелях! :D :D :D
Ви багато бачили експортних іжів 18 з 765 мм стволом та такими клеймами ?
Та і суть не в самій рушниці. Я вперше бачу таке. Хотя мав можливість бачити тисячами різні предмети .
Маю аналогічну зброю з аналогічними клеймами, завтра скину фото, клеймилось не в Коломиї.
 
Статус
Закрита.
Зверху