Іж- 47

Статус
Закрита.

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Іж- 47, 1949 р.в., на підкладних замках, калібр 16, патронник 70, звуження правого п/чок, лівого чок, вагу і довжину скажу пізніше, приклад бук має кілька вмятин, вороніння на стволах частково потерте, стволи не хромовані, чисті, без вмятин чи піддуття, на торці колодки є видимі круги але не прогари, настріл мені невідомий, механізм працює відмінно, я особисто її брав на полювання не часто в основному для душевного задоволення. Рушниця зареєстрована в Івано- Франківську.Хочу на обмін двохстволку з вертикальним розміщенням стволів 16 кал. - ваші варіанти/пропозиції в тему, кабінет або тел.0507366183 Роман.
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр

Копатыч

Зброяр
Да не за что.
Так "пробегал" по темам, смотрю, вроде как ты искал Бекас в 16, а там человеку предлагали, с коробки, ну думаю, позвоню, набрал, а у тебя Киев Стар - тю, тю :(:(:( ...., ладно думаю, все равно свою тему будешь смотреть, тем более у тебя будет "оповещение", значит, посмотришь обязательно ....
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Ще раз дякую, на жаль на даний час по роботі не маю можливості відслідковувати всі цікаві теми. А Київстаром вже давно не користуюсь, перейшов тільки на один номер. По бекасу написав топу запит, чекаю відповідь.​
 
Статус
Закрита.
Зверху