Адміністрація невідповідає...Може є хтось хто про це знає?

Статус
Закрита.

lemesh_misha

Мисливець
Я задав це питання у питаннях до адміністрації,але вони майже туди незаглядають...Тому будь ласка якщо комусь,щось відомо,відпішіться...Навперед дякую..




На ім"я головуючого пана Шуляра Н.С ,було написано листа, інтузіастами-прихильниками,які займаються відродженням породи мисливських собак Український Карпатський гончак....В листі йшлося про прохання в сприянні відродженням породи,і видачі на собак даної породи ,посвідчення,якеб дозволяло полювати з цими собаками,і запобігалоб порушенню, Закону про полювання статі 20,пункту 4, власниками цієї породи, які знаходились би з даною породою в мисливських угіддях....
Тому маю питання...Чи робиться,або робилось у вирішенні цього важливого питання для вічизняної породи?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Слушні і важливі питання.
Треба звернути увагу на те, що УТМР в своїй історії, вже видавав свідоцтва на гірських гончаків!
http://www.uoor.com.ua/forum/message_images.php?id=174
Якщо УТМР буде переступати з ноги на ногу в нерішучості, то ФМСУ в кінці кінців ці документи почне видавати і УТМР залишиться з нічим(без "лаврів" відродження ЄДИНОЇ вітчизняної породи мисливських собак)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дякую, подивився.
Але ж знову наголошую, що така порода (й навіть, якщо не помиляюся, породна група) офіційно до цього часу не зареєстрована.
На лист-звернення, якщо можливо, надайте посилання на нього.
ПіСі. Я, взагалі, не займаюся собаківництвом, але спробую щось узнати.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дякую!
По-перше, згадана організація - не від УТМР, тому за них відповідати не можу.
По-друге, Сергій Миколайович вже там не працює, а то б спитав його про долю цього звернення.
По-трете, такі питання ще не вирішено...
ПіСі. Я не маю нічого проти того, щоб цього австро-угорьського гончака визнали породою, але я цього, на жаль, не вирішую
 
Яковлев В.А.;34778 сказав(ла):
Я не маю нічого проти того, щоб цього австро-угорьського гончака визнали породою, але я цього, на жаль, не вирішую
Володимир, підтримую!!!
Українці, запізнились. Х-ха! ;)
Наші предки, західноукраїнці початку ХХ-го , полювали саме з цим гончаком. Його називали Карпатським гончаком!
Чи не цього самого "австро-угорьського гончака" перекрашував було Швейк на всі породи! Х-хі! ;)
 

lemesh_misha

Мисливець
отрыщъ;34781 сказав(ла):
Яковлев В.А. писал:
Я не маю нічого проти того, щоб цього австро-угорьського гончака визнали породою, але я цього, на жаль, не вирішую

Володимир, підтримую!!!
Українці, запізнились. Х-ха! ;)
Наші предки, західноукраїнці початку ХХ-го , полювали саме з цим гончаком. Його називали Карпатським гончаком!
Чи не цього самого "австро-угорьського гончака" перекрашував було Швейк на всі породи! Х-хі! ;)


Якщо пан отрыщъ, хоче подискутувати про породу Карпатського гончака,то будь ласка в тему про Карпатського гончака...Хоча і дискутувати нетреба...Треба лише почитати...Там є відповіді на всі питання.
 

lemesh_misha

Мисливець
Яковлев В.А.;34778 сказав(ла):
Дякую!
По-перше, згадана організація - не від УТМР, тому за них відповідати не можу.
По-друге, Сергій Миколайович вже там не працює, а то б спитав його про долю цього звернення.
По-трете, такі питання ще не вирішено...
ПіСі. Я не маю нічого проти того, щоб цього австро-угорьського гончака визнали породою, але я цього, на жаль, не вирішую

Пане Яковлев В.А.,дякую Вам...Якщо буде якась інформація,то будь ласка відпішіться....Батьківщина Вас незабуде...
 

lemesh_misha

Мисливець
Яковлев В.А.;34787 сказав(ла):
Аби Ви пам"ятали, бо Батьківщина непостійна як всяка жінка...
Так на привелики жаль іноді так стається...Тому перефразую....
Прихильники інтузіасти Українського Карпатського гончака, будуть Вам вельми вдячні, за будь яку інформацію...
 
lemesh_misha;34783 сказав(ла):
Якщо пан отрыщъ, хоче подискутувати про породу Карпатського гончака
Ні, Михайле!
Дискутувати не хочу і не буду, тому що для себе давно вже вирішив та знаю, що карпатський гончак - це наш український гончак!!!
А про Швейка - то жарт, тому що вважаю Швейка наполовину нашим персонажем. :)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Яковлев В.А.;34778 сказав(ла):
ПіСі. Я не маю нічого проти того, щоб цього австро-угорьського гончака визнали породою, але я цього, на жаль, не вирішую
:)
Він такий австро-угорський, як бойки австрійці чи лемки мадяри....
 

PETROPAVEL

Слідопит
Это тоже наш народ ...( ничего, личного и политического тоже , а также никаких разборок не подразумеваю , только констатирую факт ) типо , как сравнение , с украинской гончей ...
lemesh_misha;34610 сказав(ла):
Може є хтось хто про це знає?
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху