Американські ваги HORNADY!!!

Статус
Закрита.

Андрюха13

Новачок
людина порівнює роботу прошу переглянути, а ще хочу добавити, є безліч відео на ютубі, продається безліч даних вагів на різних американських сайтах, напевно вони існують і випускаються (чи можливо випускалися). Також я перевірив китайські сайти і не знайшов там даної моделі. Я вже втомився доводити робіть висновки самі
 

petipetr01

Мисливець
так дійсно я зараз не знайшов електроні ваги даної моделі, є тільки маятникові, але вони були там, я це можу тільки пояснити тим, що вони випустили нову модель, там так і вказано NEW G2-1500 electronic scale
Андрій, будьте уважними, можливо ваги і оригінальні але на даний момент вони зняті з виробництва, ради цікавості сьгодні розмовляв з менеджерами горнаді і неможливо в них купити дану модель. А так як знали з виробництва то є великий шанс натрапити на підробку. Я не кажу що Ваші підроблені але все можливо. На рахунок надпису "made in china" шановний покупець це нічого не значить. Всі знають продукцію Apple так на кожному іх виробі "made in china" і це значить що вони поганої якості???
 

Андрюха13

Новачок
Дякую!!! Можливе і таке, але повторюся я не бачив даної моделі на китайських сайтах, також ще хочу добавити з власного досвіду, що на американських сайтах можливо купити товари з такого китайського сайту як aliexpress.coml, але це зразу помітно в термінах доставки вони по америці можуть бути декілька тижнів ( ті хто купував щось мене зрозуміє) даний товар був мені надісланий з одного місця і час доставки по америці 3 дні, а ще маятникові ваги прибули разом з електронними однією посилкою, з однієї адреси.
 

Андрюха13

Новачок
Але питання в роботі даних приладів, можливо дана гирька дійсно важить 100,2 гр. і цей факт не впливає на роботу, бо вони показують реальну вагу, можливо її треба просто протерти, я не знаю. Я відправив ваги запаковані сам не перевіряв покупець може це підтвердити. Я прошу Maximus1983 протестувати їх в роботі.
 

petipetr01

Мисливець
Дякую!!! Можливе і таке, але повторюся я не бачив даної моделі на китайських сайтах, також ще хочу добавити з власного досвіду, що на американських сайтах можливо купити товари з такого китайського сайту як aliexpress.coml, але це зразу помітно в термінах доставки вони по америці можуть бути декілька тижнів ( ті хто купував щось мене зрозуміє) даний товар був мені надісланий з одного місця і час доставки по америці 3 дні, а ще маятникові ваги прибули разом з електронними однією посилкою, з однієї адреси.
Да я в курсі як все працює. Я з Америки багато чого привожу. Там відразу видно на торгових площадках звітдки їде товар. Але сам Американець який Вам продав міг нарватися на підробку. Забийте на ці злі язики, удачних Вам продаж.
 
Останнє редагування:

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Знайшов підтвердження існування на офіційному сайті http://www.hornady.com/reloading зверніть увагу на фото
Куди дивитись я щось нічого не побачив, пару слів про антирекламу, ніхто її не проводить, я вступив в переписку бо самому стало цікаво наскільки дані ваги є оригіналом, для тебе це буде наука в деякому роді по продажам, а те що ти доводиш що вони дійсно з каталогу хорнаді то тобі це дає: ти відповідальний, порядочний, і з тобою можна мати справи і тд, не воспринімай критику як якусь образу чи ще щось
 

Андрюха13

Новачок
Дякую!!! На фото є такі самі ваги, якщо вони є на офіційному фото із сайту, означає що вони були і в каталогах!!!
 

Андрюха13

Новачок
Також замовив станки
Lee Precision II Shotshell Reloading Press 12 GA Load All (Multi) будуть через 6 тижнів, приймаю резерв
41XWrGn9qHL.jpg
 

Андрюха13

Новачок
Добрий день! Звертаюсь до Maximus1983! Я зрозумів в чому причина!!! Перед використання потрібно відкалібрувати ваги, потрібно натиснути на вагах кнопку MODE і потримати, зявиться CALL потім натиснути ще раз кнопку MODE, на екрані буде написано 100 гр. після чого поставити гирьку і все ваги відкалібровані!!! Чекаю від вас фото звіту!!! Додаю відео інструкцію з 2 хв 40 сек там чітко видно як це робити
 
Статус
Закрита.
Зверху