Ата Армс Нео-12

Статус
Закрита.

I am a hunter

Мисливець
Доброго здоровья всем.Продам Ата Армс нео 12 год рождения 2017 калибр 12 куплен в 2017г. Отохотился сисоз есте следы на стволе от снятия цевья(не большие потёртости ) настрел не считал , стенд не посешал лет 10.Ствол чистый зоводская комплектация .Нареканий к ружью нет гонка воружения!Регестрация пгт Макаров 50км от Киева .цена 13т гр.мт 0992734061 Алексей.Резерв в теме + с Вас звонок чтобы Я мог сразу подтвердить .Выставил на другом ресурсе ещё...
 

Вкладення

pasihnik2

Новачок
Доброго дня. Виставте будьлака більше фото, цікавить фото затвора, та фото місця де екстрактор контактує із стволом.
 

I am a hunter

Мисливець
Доброго дня. Виставте будьлака більше фото, цікавить фото затвора, та фото місця де екстрактор контактує із стволом.
Доброго дня.Выроботки нет в месте контакта!Не позволяет камера !Доп фото брошу на Вайбер....
 

Соболь 2000

Слідопит
А для чого мисливцю, для рушниці мати 5 чоків? Навіщо такий гербарій?
5 чоків і 5 дульних змінних насадок з різними звуженнями, це різні визначення.
Ану, ану поясніть нам недалеким!
Я так понимаю механик хотел сказать что правильно будет говорить, что ружье имеет 5 сменных дульных сужений., а не 5 чоков, поскольку чок- это дульное сужение больше 0,5 , если не ошибаюсь до 1 мм, свыше 1 мм это уже усиленный чок.
 

Mechanik

Снайпер
Ану, ану поясніть нам недалеким!
Читаємо Уважно.
Тема у розділі 'гладкоствольні рушниці', створена користувачем I am a hunter, Сьогодні, в 13:25.
За поясненнями, роз`ясненими, та іншою інформацію, щодо 5 чоків, зверніться до користувача форуму I am a hunter
Рушницю з 5 чоками, користувач форуму Mechanik - не продає.
Далі, без флуду та стьобу в темі. Дякую за порозуміння.
 

Муга

Мисливець
Короче пять чоков ,это пять по единице в стволе .
 
Останнє редагування:

Wasyl

Мисливець
Читаємо Уважно.
Тема у розділі 'гладкоствольні рушниці', створена користувачем I am a hunter, Сьогодні, в 13:25.
За поясненнями, роз`ясненими, та іншою інформацію, щодо 5 чоків, зверніться до користувача форуму I am a hunter
Рушницю з 5 чоками, користувач форуму Mechanik - не продає.
Далі, без флуду та стьобу в темі. Дякую за порозуміння.
Ти просто геній !!!
 

Mechanik

Снайпер
Ти просто геній !!!
Нотку Вашого хамства та стьобу в темі, я помітив.
Шановний Новачок. В інтернет спілкуванні, на форумах, спілкування проходить між користувачами, виключно на "ВИ"
Якщо Ви з такими правилами не згідні, тоді оберіть собі інші сайти для спілкування, собі подібним.
Наступна відповідь, буде за модератором форуму.
 

Муга

Мисливець
Попытался я полазить по нету и разобраться в этом вопросе.Наши магазины пишут по разному, при продаже(чоков или дульных сужений) . То есть и дульные сужения и чоки. А вод Америкосы пишут так comp-n-choke. А на коробке уже указывается его названия и сужения .
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Нотку Вашого хамства та стьобу в темі, я помітив.
Шановний Новачок. В інтернет спілкуванні, на форумах, спілкування проходить між користувачами, виключно на "ВИ"
Якщо Ви з такими правилами не згідні, тоді оберіть собі інші сайти для спілкування, собі подібним.
Наступна відповідь, буде за модератором форуму.
Пишут и сменные дульные сужения и сменные чеки , как то так!
 
Статус
Закрита.
Зверху