Браунінг Авто-5

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Невже тяжко зрозуміти що від Вас хочуть??Одне повідомлення я вже видалив,думав зрозумієте що треба починати спілкування з ознайомленням з Правилами форуму.В них чітко описано що і як треба виставляти в темі "Продам"!Виставили на продаж Ви рушницю не за 300 грн.,а значить і продажне освітлення її повинно відповідати ціні.Даю термін до вечора для додання необхідних атрибутів в повідомлення.
 
Останнє редагування:

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Продам Авто-5 12 калібр сипь корозія немае ствол зеркало ціна 1200$ 0678327770.
Тут такое дело, пора уже владельцам старья уяснить, Auto 5 таких лет имеет ценность в аутентичном состоянии, и естественно он будет стоить 3-4 тысячи американских денег, Но у нас таких крайне мало. Они в коллекциях и не продаются. А представленный образец четырежды перевороненный со странным деревом... за кордоном железо стоило бы от 50 euro...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Номера там одні чого коштують!!!



 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я думаю,що цю рушничку взагалі потрібно було б спочатку поставити на обговорення.Там є багато неясних і нестиковочних нюансів.
 

Кабанело

Новачок
Тут такое дело, пора уже владельцам старья уяснить, Auto 5 таких лет имеет ценность в аутентичном состоянии, и естественно он будет стоить 3-4 тысячи американских денег, Но у нас таких крайне мало. Они в коллекциях и не продаются. А представленный образец четырежды перевороненный со странным деревом... за кордоном железо стоило бы от 50 euro...
Жалко сайт культурный
 

Кабанело

Новачок
Я думаю,що цю рушничку взагалі потрібно було б спочатку поставити на обговорення.Там є багато неясних і нестиковочних нюансів.
Яких нестиковочних??? рушниця моя працюе відмінно я хочу продати а ви і компанія флудите тут на сайті людей бо вам щось не подобаеться в моїх рушницях прохання будьте людьми і поважайте людей і зброю яка б вона не була а вона для мене сама краща бо вона моя.....
 

Смак

Мисливець
Шановний Володимир, я не давно був у вас на оглядинах німецьких рушниць, на тей період Авто 5 у вас небуло, а зараз ви розказуєте про порядність і що ця зброя для вас сама краща, думаю правильно було б вам написати, придбав у якогось дедушки, намастили губи помадою і на форум !, у даної зброї переточені всі гвинтики - це моя думка, я сам власник Авто 5 1969р, воно є на форумі можете порівняти, а ваше приблизно 20тих років
 

Кабанело

Новачок
Шановний Володимир, я не давно був у вас на оглядинах німецьких рушниць, на тей період Авто 5 у вас небуло, а зараз ви розказуєте про порядність і що ця зброя для вас сама краща, думаю правильно було б вам написати, придбав у якогось дедушки, намастили губи помадою і на форум !, у даної зброї переточені всі гвинтики - це моя думка, я сам власник Авто 5 1969р, воно є на форумі можете порівняти, а ваше приблизно 20тих років
Та хоть і в бабушки я то купив яка кому різниця чим я вас всіх зачіпив шо ви хочите я не питаю щотам в кого які болти які шурупи то мое ружье проханя письменникам не пишіть якщо данний товар вам не потрібен . А ви своїм девайсам не красити губи ?????????????? хото це неробив чи це заборонено якщо треба поворонити чи приклад зробити . Головне щоб зброя сподобалась валаснику і була надійна
 

Кабанело

Новачок
Продам за 950$ тому що 2 болтика не рідних говорять і поворонили не так як Діма сказав.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А ви сильно не гарячкуйте,а подивіться на січення поружини,звірте номер і розшифруйте клеймо "q",а це власне рік випуску і побачити в чому нестиковки,про які я говорив!!Ви продаєте,а навіть незнаєте що!!Правильно Вам роблять зауваження форумчани,бо на форумі Ви працюєте лише в розділі продажу зброї.Працюйте,але знайте все про те що продаєте і відповідайте на питання без огризання,бо в іншому випадку ця робота називається-втюхування!!!Крім того я ще не почув від Вас про переоксидування рушниці,але тільки не заявляйте,що його небуло!!
 

Кабанело

Новачок
За 900$ . Тепер буду відповідати ціною це найкраща відповідь для власників авто-5 з повагою до вас!!!!!!!!!!!
 
Зверху