ВИБОРИ

Тема у розділі 'документи', створена користувачем Juriy zakarpatya, 30 жов 2017.

Статус теми:
Закрита.
  1. Juriy zakarpatya

    Juriy zakarpatya Новачок

    Чи має право мисливець бути присутнім на Звітно - виборчих зборах немаючи картки до квитка мисливця,якого немає у відомості проплат,а має на момент проведення Звітно - виборчих зборах проплачену квитанцію про сплату членських внесків.
    Забеспечивши цим кворум і ставши делегатом на конференцію.
    Чи може член УТМР висуватись делегатом на конференцію,немаючи проплати членських внесків за попередній рік
     
  2. Яковлев В.А.

    Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

    А при чому тут посвідчення мисливця чи контрольна карта-"матроска"? Мова ж йдеться про збори членів УТМР, а не про полювання!
    Якщо на полюванні необхідно мати посвідчення мисливця, контрольну карту обліку добутої дичини та порушень правил полювання та інші документи-дозволи, визначені ст. 14 БЗ, але може не мати членського квитка Товариства, то на зборах квиток члена мати треба, а інші документи не до чого!
     
    север подобається це.
  3. Яковлев В.А.

    Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

    Це, скоріш, не "по другом", а "про інше"! Тут йдеться про сплату щорічних членських внесків в УТМР, що підтверджується наявністю картки-вкладинки до членського квитка члена УТМР.
    Ну, якщо внески таки сплачені, що підтверджується наявністю квитанції про таку сплату, то що зважало видати картки-вкладинки?
    І ще питання? Про який період йде мова? Бо всі перевибори-конференції вже в Товаристві давно пройшли. Яка ж "наданий час проводяться звітно виборчі збори первинних організацій де переобирають голів,а також голосують за делегатів на конференцію"?
    Якесь питання у вас некоректне...
     
  4. Яковлев В.А.

    Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

    То напишіть офіційне звернення, будуть розбиратися!
    Але все одно не зрозумів: так що, це зараз планують позачергову конференцію по Тячівському району?
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

Графф