Вибір пресу для 12 калібру

vasyok12

Слідопит
Вітаю товариство.
Прошу допомоги у виборі пресу для спорядження патронів у 12му калібрі.
Користуюсь лі лоад 2. Устранив в свій час його дитячі болячки і получаються досить пристойні патрончики, особливо після докрутки...
Є бажаття його замінити на трішки кращу залізну машинку.
Вибір пав на станки які можна у нас знайти, як і запчастини до них, виходячи з мого бюджету це міг би бути один з них:
-Pasifik 155
-ТЕХАН 12
-Mek 600 J. Сіземайстра не потягну.

Критерії відбору як у всіх. Якісна калібровка гільз та капсульного гнізда, чітке дозування комплектуючих, якісне закриття гільзи (ну тут все залежить від комплектуючих і відповідних регулювань). Також хочеться щоб зміна мірок чи комплектуючих не була надто гіморойною. Як це відбувається на меку бачив на відео. Більше всіх чомусь подобається пасифік 155. На меку можливо поставити універсальну мірку.
До 2інших потрібно буде точити мірки... Коротше нюансів багато...
Буду вдячний за поради, та Ваші думки!
 

ToxaRat

Мисливець
бери б/у сайзмастер
там одна цанга чего стоит!
 

Ihor1968

Новачок
пользуюсь Техан от дяди Сени второй год отзывы только положительные.из всех станков своего класса он один на двух стойках соответственно сама конструкция крепче
 

tourist7

Мисливець
Если бюджет позволяет - новый Мес 600, если нет - можно б/у в хорошем состоянии. Пишите в личку, объясню почему
 

huntumy

Зброяр
Все перечисленные станки будут работать на радость своему хозяину.
 

vasyok12

Слідопит
Це так. Просто у всьому є свої нюанси, маленькі плюси і мінуси. Хотілося б при виборі врахувати їх під свої потреби...
 

Олег Терн

Мисливець
Також загорівся пресом,ціквлять відгуки юзерів,що допоможуть молодому мисливцю ненаробити помилок при покупці.
 

vasyok12

Слідопит
А я надіявся почути думки копристувачів Пасифіка 155.
Судячи з тем продажу тут і на сусідніх форумах власникав мало б бути чимало...
 

gera8383

Мисливець
Тут все залежить від необхідної кількості патронів на рік.Звичайно, якщо гроші карман не жмуть, то така цяцька буде радувати і око, і руки, чи в іншому випадку брати на колектив
 

suxan66

Новачок
Покупай мек 600 уже лет 7 использую, но надо настроить и тогда тебе радость, правда под каждый порох нужно подобрать контейнер по высоте, чтобы правильно закрыть звезду. И если ты хочешь получить патроны лучше заводских нужно их подкрутить закруткой я пользуюсь дрелью с регулировкой оборотов. Поверь уже лет 30 сам заряжаю но Мек очень хорош как цена так и качество. Скажу , что бери с компенсатором давления пороха ,а то вес прыгает и я иногда проверяю на весах для контроля. Использую разные ружья полет норма. Плюс удовольствия масса и патрон свой ты знаеш. Поверь моему опыту, что в магазине очень редко купиш хорошие патроны. За сезон отстреливаю в пределах 1000 патронов и никогда не было ни одной задержки ,что на автомате .что на двухстволке.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Тут все залежить від необхідної кількості патронів на рік.Звичайно, якщо гроші карман не жмуть, то така цяцька буде радувати і око, і руки, чи в іншому випадку брати на колектив
Сразу видно, что Вы не разбираетесь в станках... 375 - это не прогрессивный станок и производительность у него не большая. Его преимущество перед другими станками в том, что изначально гильза загоняется в калибровочную втулку и последующее снаряжение происходит пока она находится в ней и на выходе получаем готовый патрон без всяких докруток и калибровок!
Если брать с МЕКов, то уже лучше 77 он, уже имеет цанговую обжимку .
 

gera8383

Мисливець
Сразу видно, что Вы не разбираетесь в станках... 375 - это не прогрессивный станок и производительность у него не большая. Его преимущество перед другими станками в том, что изначально гильза загоняется в калибровочную втулку и последующее снаряжение происходит пока она находится в ней и на выходе получаем готовый патрон без всяких докруток и калибровок!
Если брать с МЕКов, то уже лучше 77 он, уже имеет цанговую обжимку .
Я мав не на увазі 375, а взагалі до топікстартера, що вибираючи станок , треба оцінювати к-сть патронів необхідних та готовність викласти певну суму.Сам маю мек 250, старенький, але весь процес також проходить в так званій цанзі
 

serj11

Мисливець
Брал б/у МЕС 600 В 20 к.Докупил универсальную мерку и все в норме.Теперь розпродаю всякие закруточки обжимочки.
 

Homa

Снайпер
Зараз користуюся bair 405. Штука повністю металева, крім кримпера, що формує зірку :) крім основних є дві додаткові бази на які можна поставити матрицю для конуса та 8 гран (при бажанні). Зрозуміло, що кожен вихвалає те, що має, але раджу звернути увагу на станки pacific. Їх вже давно не виробляють, але можна знайти достойні екземпляри і тоді при виробництві на металі не економили і йому зносу не буде.
 

кей

Мисливець
А я надіявся почути думки копристувачів Пасифіка 155.
Судячи з тем продажу тут і на сусідніх форумах власникав мало б бути чимало...
Придбав недавно.Зарядив пару сотень. Довольний як слон. Дороблю ще мірок під різні порохи та навіски дробі і розпродам те що 40 років собирав. В дяді Сені в темі продаж є відео.
 

suxan66

Новачок
Я про мек написал как не очень дорогой и не убиваемый даже если взять и б/у. Мек 700 согласен может и лучше но и цена тоже повыше. А на счет что во втулке патрон выходит лучше есть сомнение. Если правильно станок настроен ненужна ни какая втулка. Конечно есть пресы хорнади 366 это уже машина ,но она нужна если стреляеш на стенде.А если для охоты то подойдут недорогие главное условие чтобы был металлический и выполнял все операции типа как у мека.Хотя сколько охотников столько и мнений и все станки не перепробуеш.
 

немец1970

Слідопит
У меня МЕС 78 сайзермастер, с цанговым обжимном, доволен, накрутил около 2000....
Могу за недорого дать напрокат, потом сравните с другим...
 
Зверху