Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

Trigal

Снайпер
Може помиляюся, пульки "люман" до 2014 року робили в Луганську. Дуже гарна якість була. Я при нагоді викупив в чоловіка старі запаси, від 0.45 до 0,75 "люмана". Найкращі результати 0,68, що з Гамо, що з ПСП. Були там і "шершень", 0,75 (чи 0,78, хз, не пам'ятаю) летіли "в ту сторону", важчі взагалі "в неізвестность", хоч крути, хоч не крути оптику. Кучність дуже гидка. "Шершень" зовсім не сподобались.
Потім ще докупляв нові "люман", після відновлення виробництва. Не те в порівнянні з старими
Наскільки памʼятаю, то їх наче в Харкові виготовляли. Принаймні, на етапі проектування форми кулі, мені їх на тести надсилали. І надсилали саме із Харкова. Може виготовляли і в іншому місті - стверджувати не буду. Давно це було…
Зрозуміло, що не лише мені на тест відправляли, але я був серед «тестувальників» тако ж. Надсилали тоді ще не у фірмовій упаковці, а насипом у баночках від будь-чого. Ще досі є кілька зразків. Непогані кулі були на той час. Багато хто навіть на змаганнях ними стріляв.
Що зараз з якістю - не знаю. Дуже давно не купляв.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Наскільки памʼятаю, то їх наче в Харкові виготовляли. Принаймні, на етапі проектування форми кулі, мені їх на тести надсилали. І надсилали саме із Харкова. Може виготовляли і в іншому місті - стверджувати не буду. Давно це було…
Зрозуміло, що не лише мені на тест відправляли, але я був серед «тестувальників» тако ж. Надсилали тоді ще не у фірмовій упаковці, а насипом у баночках від будь-чого. Ще досі є кілька зразків. Непогані кулі були на той час. Багато хто навіть на змаганнях ними стріляв.
Що зараз з якістю - не знаю. Дуже давно не купляв.
Screenshot_2024-02-27-19-39-13-365_com.android.chrome.jpg
IMG_20240227_194001.jpg
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Де виробництво після 2014 року - не знаю. Але підприємство "живе", б'ється через опен-бот, має юридичну адресу в Луганську. Бо Луганськ, як і Донецьк, Крим - це Україна.
✌
 

Trigal

Снайпер
Так, в Луганську виробляли. Знайшов баночку, з тих часів, ще синю)
Але отримував я їх 100% із Харкова, від Юри (YuraS), він і сьогодні в Харкові живе.
 

old hunter

Снайпер
Так, в Луганську виробляли. Знайшов баночку, з тих часів, ще синю)
Але отримував я їх 100% із Харкова, від Юри (YuraS), він і сьогодні в Харкові живе.
Так, Юра був займався Люманом. Збирав заявки на ті пулі, потім в нього можно було їх придбати.
На той час доволі не погані бюджетні пульки були, я їх багато перестріляв, зазвичай 0,68 Fil Terget.
І зараз би їми стріляв, але зброя вже іншого класу і потребуе більш досконалих пуль аби отримувати бажані результати.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Всі хто трошки займався пневмо і шарився по просторам нету, знають Юру з аіргана :) хз, не впевнений на 100, але в мене була переробка під ПСП якраз його, правда через руки.
І майже всі знають вадо123. Я особисто. Він жив від мене 50 км. Де зараз - хз
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
В 2013 году состоялось событие, о котором не сообщалось в СМИ. Но тем не менее, оно достойно того, что бы о нем знали...
Группа энтузиастов из нашей тусовки "любителей пневматики" по собственной инициативе и за свой счет поехали на Чемпионат Мира и Европы по пневматическому Бенчресту в Словению и порвали там всех, как Тузик грелку :)
Говоря официальным языком, они стали Чемпионами Европы и Мира в командном зачете и один из них - Абсолютным Чемпионом Европы и Мира в личном зачете.

Можно только добавить, что никакие спорткомитеты, никакие министры по делам спорта, никакие организации Украины не поучаствовали в этом событии. Всё было за свой счет и (как обычно) с преодолением кучи бюрократических инстанций.
Но, тем не менее, они прославили Украину в этом виде спорта, их имена были внесены в "аллею славы" мирового бенчреста.
Думаю, страна должна знать своих героев.
Украинская команда была представлена стрелками:
Пономарев Андрей (spurlos69) (Ровно)
Боженко Владимир (Zed) (Киев)
Янов Олег (Жорик) (Одесса)
1709973937853.png


1709973962781.png


По итогам наши парни заняли:
Класс Light Varmint
3 командное место Европа
3 командное место Мир

Класс Heavy Varmint
1 командное место Европа
1 командное место Мир
1 личное spurlos69 европа
1 личное spurlos69 мир
3 личное Жорик мир

 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
JSB ultra shock 0,67 гвинтівка ПСП+ОП, дистанція 15 та 36 метрів. Сидячи з упору.
За 36 метрів, вже летять "кудись").
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
JSB 1,055 гвинтівка ПСП+ОП, дистанція 25 метрів. Сидячи з упору. 6 куль.
Оце воно).
 

Вкладення

Зверху