Вінницька Міськ -районна організація УТМР

Тема у розділі 'Вінницька область', створена користувачем leo201029, 13 бер 2016.

reloader
 1. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

  Неправильно.
   
 2. Safari
 3. mulyavchik

  mulyavchik Слідопит

  А чому
   
 4. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

  Писати непириписати.якщо дуже цікаво зверніться до обласного керівництва
   
 5. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

  В наявності є карти мисливських угідь Вінницької,Немирівської та Барської РО УТМР.
  карти можна придбати в приміщенні Вінницької МРО УТМР
   
 6. Квитка1956

  Квитка1956 Новачок

  Молодці, карти гарні та необхідні. І ціна дуже помірна. Цікаво, чому інші райони сплять?
  Прикро що всі райони позабирали разові відстрільні картки. Мої товариші приїхали з відряджень, заробіток, із-за кордону, кинулись за картками, а дулю під ніс отримали. Невже Юрій Вікторович не міг бути до кінця сезону полювання таким переконливим, як на початку мисливського сезону на хутрового. Картки залишили майже всі райони, були всі задоволені, особливо міські мисливці. Передам йому особисто, але нехай і інші висловлюють свої побажання та думки. Потрібно робити більше для членів громадської організації.
   
 7. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

 8. Kapitan

  Kapitan Слідопит

  Шановний LEO201029, а чому Ви не пишете про той маразм котрий "лісники" хочуть протягнути по мисливських собаках. Хто не в темі пояснюю. По якимось одним їм зрозумілим причинам, Вінницький держлісгосп збирається заборонити полювання з мисливськими собаками гончих та норних порід. Зсилаючись на довідку якогось напевно не зовсім при здоровому глузді ветеринара про те, що ці дві породи являються переносчиками АЧС(африканської чуми). От всі інші породи не спілкуються з дикими кабанами, ті не можуть підхопити та переносити африканьку чуму. А от гончаки та собаки норних порід які напевно в розумінні працівників лісового господарства безпосередньо виводились для полювання по диким кабанам являються найбільш небезпечними щодо перенесення збудника АЧС.
  Як Ви думаєте колеги, це не маразм? До чого котиться ця країна.
  Разом з тим мене інтересує інше. А в чому тут як то кажуть фішка. Всі ми та й вони працівники лісу, прекрасно розуміють, що це дурниця. Але чомусь питання почали піднімати. Кому особисто стали поперек дороги гончаки та норні? Особисто мені це в голову не вкладається. І чи це так одуріли тільки на Вінничині чи є ще області де до цього додумались.
   
  Одинокий Вовк, INTER та Mao подобається це.
 9. Mao

  Mao Новачок

  Я є заводчиком ягдтерєрів, але вже четвертий рік як у Чернівецькому р-ні після закриття полювання на зайця закривається полювання взагалі.
  В період гону лиса коли полювання на норах є найбільш результативним я змушений тільки спостерігати як збільшується його популяція, а сварки із районним керівництвом ні до чого не приводять. От і роблю висновки, що це все робиться для свого спокою, а то формуй бригади, броди із ними по камишах, ходи від нори до нори і стій годинами на холоді, а деколи допомагай відкопувати собак - і за що коли навіть шкур з лиса не приймають. А нема собак - нема і полювання і СПОКІЙ
   
 10. mulyavchik

  mulyavchik Слідопит

  Дааа,надивишся начитаешся цього всього дибілізму, і створюється таке враження що керують нами повні дол...би. А ще іноді хочется піти десь роздобути РПК і перестріляти їх усіх на х...й, може новим наступникам буде трохи зась.і будуть думати головою (якщо вона в них буде) приймати те чи інше рішення самим чи поспілкуватися з народом. Ніхто нехоче нічого робити,всі тільки пиз...ть і пи..дять.
   
  Croc подобається це.
 11. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

  шановні форумчани!данну тему я веду в цілях ознайомити мисливців ,членів УТМР постановами,документами і т.д.
  вся ця робота проводиться мною добровільно і бескоштовно!!!всі претензії і незадоволення прошу предявляти тим хто ці рішення приймає.надалі можу цю роботу якщо вона не потрібна більше не проводити!!!
  з повагою ваш .leo201029(Леонід)
   
 12. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

 13. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

  Рішенням Обласної президії УТМР
  з 1.01.2018 року членські внески ,вступні і т.д..в Вінницькій Міськ- Районній організації УТМР будуть сплачуватись виключно через банківські установи в безготівковій формі
  для отримання рахунку,за довідками звертатись в приміщення Вінницької МРО УТМР
   
 14. INTER

  INTER Слідопит

  Тобто УБД 2-й і 3-й етап сплачують у повному обсязі?
   
  Михас подобається це.
 15. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

  да
   
 16. Kapitan

  Kapitan Слідопит

  Мені Толя чомусь так здається, що серед тих дармоїдів, що приймали таке рішення, учасників БД не має та й близьких родичів котрі пройшли АТО теж не має.
   
  Одинокий Вовк та INTER подобається це.
 17. INTER

  INTER Слідопит

  Ігоре, повністю згоден з тобою на всі 100. Все, як в традиціях нашої держави. Згадати тільки чорнобильців...спочатку все, а потім ходять як попрошайки. А поїхали би туди і я би побачив ху із ху!
   
  Михас, Одинокий Вовк та Kapitan подобається це.
 18. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

 19. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Капітане, так судити, то Ви, мабуть, із АТО не виходили, перебуваючи там по сьогоднішній день! Навіть на полювання ніколи збігати!
  Я не збираюся та не хочу нікого кривдити, але, шановні, для отримання якихось пільг чи преференцій певним категоріям осіб, держава видає певні закони, в яких такі пільги визначає та надає для їх виконання відповідні кошти із держбюджету.
  А громадські організації існуюють не за рахунок держбюджету, а за власні здобутки та членські внески.
  На жаль (поясню, чому "на жаль": дуже погано, що так багато людей повинні ризикувати своїм життям та здоров'ям через примхи єб.нутого наполеона із сусідньої держави!), так от, на жаль, у деяких областях нашої Держави вже так багато людей пройшло через АТО, що у облорганізації пересічних громадян набагато менше, ніж бійців із сходу. А податки, видатки організації ніхто не відміняв. Де можуть, учасникам АТО надають пільги, практично в усіх областях, але де менші, де більші. Такі реалії!..
  ПіСі. Якби був років на 10-15 молодшим, із окопів би не вилізав, а так я там зараз був би обузою... Але мій 9 мм Лось там у партизани боротися поїхав із ворогами Держави. У надійних руках!
  І родак мій - до речі, теж капітан, з військової розвідки, там від початку прослужив не один рік!
  Так що утримуйте свої емоції, вони нам потрібні для боротьби із ворогами!!!
   
 20. Kapitan

  Kapitan Слідопит

  У мене як раз грошей хватає на повну оплату. І подачки від уоора не чекав і не чекаю, але коли є можливість зекономити на відстрілках то чому б і ні. Ну, а якщо Олексійович брати по совісті, то скажіть мені тоді, а за що такі пільги головам первинних колективів? В АТО вони не були, участі у підтриманні мисливського господарства не приймають. Багато хто не знає навіть як скласти протокол зборів. Їм то за який хрен?
  Не знаєте? То я Вам скажу. Перша і основна це те, що 90% голів первинних на слідуючих виборах будуть делегатами. За кого вони будуть руки дерти? Як Ви думаєте?
  Не думайте, що я проти уоора. Я завжди був за збереження цієї мисливської організаціїї є, і буду доки зможуть ноги носити ще на полювання. Але дивлячись на цей бардак якось обідно.
   
  Одинокий Вовк та INTER подобається це.
 21. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Справа у тому, що голів первинних організацій, як таке не дивно, думаю, набагато менше, ніч зараз учасників АТО... Роботу певну у первинних організаціях вони таки роблять. Зовсім безкоштовно. Треба ж їм хоч якісь преференції надати, а то працювати не будуть, можливо.
  Ну, дійсно, як казали керівники облорганізацій у північно-західних регіонах, у них учасників дуже багато!
  Якщо законодавство за Законом якісь пільги учасникам надає, то дійсно за державні бюджетні кошти. А тут - нам держава дійсно кошти ніякі не виділяє. Якщо у когось грошей не брати, то за них фактично повинні сплачувати інші, які не є учасниками АТО.
  До того ж, практично всі облорганізації якісь таки пільги надають своїм землякам-героям, де можливість є - то більші, де можливостей менше, то й розмір пільги менше. Ну, життя таке у нашій незаможній державі, яка воює із ворогом за свою незалежність! І, до речі, я не думаю, що вояки в АТО воюють не за свободу та незалежність своєї Неньки, а за пільги! І кинули б захист Батьківщини через відсутність пільг.
  Буде краще життя, думаю, й пільг буде більше.
  Ну, а щодо бардака, то із ним боротися треба! По-перше, кого-кого, а голів первинних організацій таки ви самі обираєте!!! І хто винний?
   
  leo201029 подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф