Газета ПіР.

Volodia Hirniak

Мисливець
Вітаю, робив передплату в інтернеті, журнал не прийшов, поштарка сказала що немає. Може хтось таке мав?
 

Volodia Hirniak

Мисливець

Віталій_ua

Мисливець
Свіжий номер "Полювання та риболовлі" плануємо видати приблизно за тиждень. Вибачте за затримку, в редакції майже нікого не залишилося...
Я так розумію ви маєте відношення до редакції?ходять слухи що з нового року газета видаватися не буде?
 

Volodia Hirniak

Мисливець

лисиця2

Мисливець
Та так,от часи сумні настали, є інтернет,але не заміниш папір, журнал охота і охотнічье хозяйство пережив всі негаразди,а наша газета?,...
 

zet ua

Мисливець
Та так,от часи сумні настали, є інтернет,але не заміниш папір, журнал охота і охотнічье хозяйство пережив всі негаразди,а наша газета?,...
Причин цьому нажаль багато , шкода звістно газету й альтернативного видання немає
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Причин цьому нажаль багато , шкода звістно газету й альтернативного видання немає
Можливо колись пройдуть скрутні часи, і газета знову піде в друк але вже з новими цікавими статтями!
 

LEART

Мисливець
Можливо колись пройдуть скрутні часи, і газета знову піде в друк але вже з новими цікавими статтями!
Вони пройдуть!!! Потрібен час і зусилля!!!
І усі ми мисливці будемо робити все щоб час цей наблизити!!!
З Пов!!!
 

Volodia Hirniak

Мисливець
а куди попит йшов на газету?
 

лисиця2

Мисливець
Будьте реалістами,не страдаете ілюзіями.шо було те пропало,так як війна, по всіх ЗМІ рік тому розказували що 23 рік перемоги,а тепер ,...24 чи 25,навіть влада вже зрозуміла...
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Доброго дня читачі, писав до редакції і ось що мені прийшло від
Cинчук С.Ф:
Добрий! планували закриватися, але тут мисливська громада, коли дізналася про це почала шукати шляхи виходу із ситуації. Зараз нічого точно Вам не скажу, якщо знайдуть фінансування, буде газета, ні - ...
 

VS1975

Снайпер
Доброго дня читачі, писав до редакції і ось що мені прийшло від
Cинчук С.Ф:
Добрий! планували закриватися, але тут мисливська громада, коли дізналася про це почала шукати шляхи виходу із ситуації. Зараз нічого точно Вам не скажу, якщо знайдуть фінансування, буде газета, ні - ...
Це вже вселяє надію.
 
Зверху