Гравіювання на рушницях ИЖ

Статус
Закрита.

volianek

Новачок
Доброго дня, є питання по гравіюваннях на рушницях, зокоема різними тваринами, кажуть мисливці, що чим більший звір, тим краща рушниця в плані металу і підгонки деталей. Приклад в мене ИЖ 58 на рушниці олень і лось вибитий, в тестя ИЖ 54, там голуб і качка. Чи є в цьому правда?
 

Bekas7

Мисливець
В мене Хенель 16к 1947р і там квіти та щей цвітна калка так і хожу як лох пацани постійно дай потримаю дай вскину може то вони підгонку дивляться чи можна в буряни ходити???? Я задумаюсь може хтось підкаже...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
кажуть мисливці, що чим більший звір, тим краща рушниця
Эх видел я один штуцер.... Так там слоны изображены и зебры, и калибр с полтора пальца толщиной, - поэтому в Вашей шутке, есть доля шутки :D:D:D
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Приклад в мене ИЖ 58 на рушниці олень і лось вибитий, в тестя ИЖ 54, там голуб і качка. Чи є в цьому правда?
Та ні - це не правда! Здогадайтесь, з Вашою логіки, на кого треба ходити валодарям рушниць тоді з таким гравіруванням?
:D:D:D:D:D

Владимир Алексеев (Работы Русских мастеров( приклады )) сьогодн у 1751.jpg
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Monya

S-Moderator
Команда форуму

север

ветеран форуму
надійна команда
У мене є беретта 76. Так там кулик зображений. Встидно в люди вийти.
В мене Хенель 16к 1947р і там квіти та щей цвітна калка так і хожу як лох пацани постійно дай потримаю дай вскину може то вони підгонку дивляться чи можна в буряни ходити???? Я задумаюсь може хтось підкаже...
Эх видел я один штуцер.... Так там слоны изображены и зебры, и калибр с полтора пальца толщиной, - поэтому в Вашей шутке, есть доля шутки :D:D:D
Беретты, Хенели и штуцера- это неплохо! Но! Человек спрашивает об ИЖах!;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Приклад в мене ИЖ 58 на рушниці олень і лось вибитий, в тестя ИЖ 54, там голуб і качка. Чи є в цьому правда?
Есть! Но, в данном, конкретном приведенном случае- с точностью...до наоборот! Чем крупнее животное, изображенное на ружье, тем оно- хуже!:rolleyes:
 
Статус
Закрита.
Зверху