Гуси

север

ветеран форуму
надійна команда
А! а то мне вчера знакомые звонили- на разливах, под вечер, выстрелы уже слышали...
А то, оказывается, весенний отстрел ворон был. Понятно.
Думаю, еще с пару недель воронам жару будут давать.
По разрешениям от мужей.
А че? Время, как раз подходящее.
Утка гнездится начала.
Надо и ворон пострелять.
Согласно БЗ, конечно.
Весной, 17 марта +.
 

Elensha

Мисливець
Владимир Алексеевич, вы прекрасно знаете,что разрешение на отстрел выдаются директорам охотхозяйств!
А какое из них приняло нас за послушание-это уже секрет!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А! а то мне вчера знакомые звонили- на разливах, под вечер, выстрелы уже слышали...
А то, оказывается, весенний отстрел ворон был. Понятно.
Думаю, еще с пару недель воронам жару будут давать.
По разрешениям от мужей.
А че? Время, как раз подходящее.
Утка гнездится начала.
Надо и ворон пострелять.
Согласно БЗ, конечно.
Весной, 17 марта +.
Якщо ти про місячник тиші, то він від 01.04.
До речі, краще б спитав, кому весною потрібно навчатися манками на гуся користуватися. Спитав би у тих, що увечері на ролзливах!..
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо ти про місячник тиші,
Нет, Вы ошиблись: я о документах на отстрел ворон 17 марта.
Желательно-с подтверждением.
И ссылкой на БЗ.
Когда и как гражданские лица могут его проводить весной, во второй половине марта?
 
Останнє редагування:
Интересно, какие-такие документы, согласно БЗ, требуются в Украине для

17 марта?
Согласен. Пусть даже и не 17е... А другое марта или апреля.
Почему у нас отстрел вороны весной как то выборочно происходит...
И действительно кто выдает разрешение на такой санотстрел ???
 

василь довжик

Слідопит
В чора десь біля часу ночі собака наробив галасу.Думав хтось щось хоче поцупити,я тихенько без світла вискакую а над будинком гусиний спів,що вже відалявся помаленьку.Летіли дуже низько.В нас на Дубровичині біля села Селець там гуси злюбували місце і завжди їх там тисячі.Побудуть пару днів і розлітаються.Поки,що тихо ще нема.Качка появляється але мало дуже мало.Може ще прилетить.Якщо не підлетить то в цьому році важко буде з полюванням.За те зайчика вціліло.Іхав вечері через місце де полюю так бачив 3 шт.Це радує.
 
В новостях вечером смотрел что в ближайшие дни снова будет снег.. мокрый...
По всем областям по разному. Сейчас гусик снова перестроится или притормозит с перелетом...
 

ТАР

Снайпер
Гуся тьма ! На кормовых полях с 8 марта! Шел по Днепру поэтому над Черниговом никто не видел.
 

ТАР

Снайпер
Сегодня насчитал три ключа "наверняка последние" , думаю неделя и он отлетит. Журавли тоже сегодня летели.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Нет, Вы ошиблись: я о документах на отстрел ворон 17 марта.
Желательно-с подтверждением.
И ссылкой на БЗ.
Когда и как гражданские лица могут его проводить весной, во второй половине марта?
тоже интерестно.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Пан Яковлев ветерани і новачки форуму чекають відповіді , Зповагою!!!:)
Хлопці, в мене, крім "пустощів" тут, є ще основна робота. Та й що вам самим заважає подивитися та почитати БЗ?
Ну, якщо ви не вмієте читати, або не знаєте де, то прочитаю вам я:
згідно із ст. 6-1 БЗ, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, має право видача в установленому порядку дозволів на використання мисливських тварин, що перебувають у державній власності, за
винятком тих, що знаходяться на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду.
Стаття 17 цього ж Закону визначає, що за дозволом може здійснюватися відстріл (відлов) будь-якого виду мисливських тварин з метою селекційного відбору, ветеринарно-санітарної експертизи, регулювання чисельності.
Стаття 33 БЗ зазначає, що відстріл та відлов перелічених тварин (вовків, бродячих собак і котів, сірих ворон, - В.Я.) а також вовка і лисиці не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюються мисливцями за дозволом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду - за дозволом обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій, за письмовою заявою користувача мисливських угідь.
Наскільки я знаю, то на відстріл було отримано відповідний дозвіл лісників, у якому особі, яка отримала дозвіл (керівнику господарства) дозволено залучити до відстрілу мисливців.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Наскільки я знаю, то на відстріл було отримано відповідний дозвіл лісників, у якому особі, яка отримала дозвіл (керівнику господарства) дозволено залучити до відстрілу мисливців.
Насколько мне известно, в этот дозвил должны быть вписаны все участники "вороньей охоты" по-фамильно?
Или можно собирать безразмерную "шайку-лейку" и вперед- на пролет ворон?
 
Зверху