Гільзи з нарізами

Igor_pol

Мисливець
Так. Літом прибав дві пачки димного. Сокіл зовсім не проблема найти
Придбати можно, майже любий - ціна питання)
Знайшов дешево - пощастило, і навпаки)....чорта можна купити - були б гроші)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Є сучасні технології, але з піною у рота доказують що створене років за 70-80 тому крутіше ніж теперішнє
І це правда. Навіть рушниця з більш ніж 100-літньою історією заткне за пояс більшість сучасних зразків подібної зброї, як по якості і рівню виготовлення, так і по бою. Один з прикладів - старий Браунінг АУТО 5 (проти сучасного МЦ 21-12, наприклад). І він далеко не єдиний. А 70-80 літні - і тим паче. Тому і цінуються вони відповідно, в достойному, на сьогодн,і стані, звичайно.
 
Останнє редагування:

Igor_pol

Мисливець
Ключове слово - ДОСТОЙНИЙ....а усе срсровське я не вважаю сучасною...... Його кліпали з того що скомуниздили.... І якщо інші (турки) копіюють з розумом, то у срср - цього було зась.... Як і в нинішній рашці...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ключове слово - ДОСТОЙНИЙ....а усе срсровське я не вважаю сучасною...... Його кліпали з того що скомуниздили.... І якщо інші (турки) копіюють з розумом, то у срср - цього було зась.... Як і в нинішній рашці...
При чому тут хто у кого що вкрав? Всі крадуть у всіх, це ми вже вияснили.
Чи Ви стверджуєте, що сучасні турецькі напівавтомати чимось КАРДИНАЛЬНО перевершують древній 100-річний Браунінг АУТО-5? По надійності експлуатації і якості бою? Не говорячи вже про естетику і т.д.
 

Igor_pol

Мисливець
Так... Технологічність.. а ви мабудь усі турецькі п/а перепробували?
Я не вважаю авто5 верхом естетики
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Скажімо по якості і тривалості( життя),маю на увазі старі рушниці зроблені з тройною надійністю.Тобто заявлено одне,але можна всі показники підняти.Чи то заявлені чоки,чи то заявлена кількість пострілів ітд...Це все про рушниці 60х-80х.р.Теперішня зброя багато чим відрізняється від тої що була раніше.Зараз ніби кращі технології,але є свої нюанси-це сам метал,(який далеко вже не той що був раніше).Це ЧПУ на якому виготовлена дана зброя.ітд....Тому в порівнянні сучасної зброї з тією що була раніше-це розмова ні про що....Є і зараз досить сильні і хороші виробники.Але тут цінова категорія вища вже.А тому,якщо у вас в кишені 100$- ви рушниці в ідеалі не придбаєте.Рушниці зараз виготовляють як колись,для простого громадянина, так і для (шановного пана).Тому все залежить від повноти набитої кишені)))...А нам залишались і залишуться крихти з цього(панського столу)....Дякую,з повагою....
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Доречі,для початківця вибрати рушницю і калібр,це проблема споконвічна)))).Можна придбати щось простіше,а можна почекати і доложити грошей і взяти щось трішки краще..
 

Igor_pol

Мисливець
Доречі,для початківця вибрати рушницю і калібр,це проблема споконвічна)))).Можна придбати щось простіше,а можна почекати і доложити грошей і взяти щось трішки краще..
Так не завжди хочеться чекати) одні лишаються вірними одному калібру, інші починають з більшого і переходять на меньші) на смак і колір усі фломастери різні) скільки людей стільки і думок, одного для всіх рішення немає...


А про запаси міцності - здуру можна зламати усе..... Не думаю, що наприклад, з радянського іжа стріляючи 3-ю наважкою пороху - цей іжик буде почувати себе добре... Як і інша технологічніша рушника.... Виріб зроблений під задані параметри і непотрібно його насилувати
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Так не завжди хочеться чекати) одні лишаються вірними одному калібру, інші починають з більшого і переходять на меньші) на смак і колір усі фломастери різні) скільки людей стільки і думок, одного для всіх рішення немає...


А про запаси міцності - здуру можна зламати усе..... Не думаю, що наприклад, з радянського іжа стріляючи 3-ю наважкою пороху - цей іжик буде почувати себе добре... Як і інша технологічніша рушника.... Виріб зроблений під задані параметри і непотрібно його насилувати
Згоден з вами цілком і повністю.Но як ми бачимо на практиці рушниці тих часів совка можуть витримувати і більші навіски.Та і самі стволи виносливіші набагато,ніж заявлено заводом....
 

Igor_pol

Мисливець
Згоден з вами цілком і повністю.Но як ми бачимо на практиці рушниці тих часів совка можуть витримувати і більші навіски.Та і самі стволи виносливіші набагато,ніж заявлено заводом....
Можуть) а наскільки довго?
Деякі і разу не переживають..
Так є брак.. і далі знову блаблабла.....)
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Я сам випробовував ТОЗ -БМ в 16 кал.Грався з навісками.Віддача була бомбезна,а рушниці хоч би що)))).Можливо мені пощастило))). І стріляє по сьогодні день....
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Ця зброя вже теперішня.)І якість металу далеко вже не та що була в совку.Зараз вибрати МР-27 без бараку -це ціла історія))))).Там постійно якісь казуси з ними трапляютбся.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
А я вам говорю про ТОЗ-БМ ,якщо точно пригадую то 58 року випуску).Там столами можна цвяхи забивати))))
 
Зверху