Деревина для ложі

taras 21

Новачок
Закарпатський горіх 2012 року з дерева в яке влучила блискавка (зав'яле на корені)- 5 років досихає в жилому приміщенні. 575*160*75 продам за 1400 грн. 066-123 6496
 

Вкладення

Кальян

Мисливець
Закарпатський горіх 2012 року
Пане Тарас 21, варто булоб ще намочити ганчірку водичкою та протерти заготовки і зробити з близької відстані фото, Ваші заготовки відразу заграють по іншому. Дякую та вдалого продажу.
 

taras 21

Новачок
Дякую за пораду. Заготовка насправді одна зроблена з четверика, тобто круглий сортимент деревини розколюється на чотири частини і вже потім кожна частина обрізається . Я придбав її перш за все за вагу-5000 грамів, планував робити приклад на ІЖ-25, але не склалося. Полюю та стріляю на стенді з Фабарма, який замінив мені всі попередні Іжі та Този (за винятком Тоз-Б 1938 р.)
 

VADAS67

Слідопит
Заготовка файна,але дерево, в яке влучила блискавка , неможна використовувати на матеріал.Хіба що на дрова.
 

VADAS67

Слідопит
У нас по-повір*ю кажуть що блискавка ще раз може вдарити у матеріал із такого дерева. Може це тільки на будівництво невикористовували? В крайньому разі так мене вчив мій покійний батько,а його відповідно мій дідо..... Це просто моя підказка і нічого особистого.
 

ТАР

Снайпер
Пане Тарас 21, варто булоб ще намочити ганчірку водичкою та протерти заготовки і зробити з близької відстані фото, Ваші заготовки відразу заграють по іншому. Дякую та вдалого продажу.
И фото торца если можно.
 

taras 21

Новачок
Торцы застуканы молотком и закрашены половой краской. Недели через две будет возможность обрезать, фугонуть, намочить, протереть, сфотографировать и выложить. Пока в отъезде. Спасибо всем за проявленный интерес и обсуждения.
 
Зверху