Допоможіть визначити марку рушниці.

jurij

Мисливець
Допоможіть визначити марку рушниці,По клеймах-францужанка.Випробування пройшла в Сент Етьені.Подібна на рушниці фірми Верней-Каррон,але напевно клон.Клейма:Acier Comprime-пресована сталь,використовувалась для рушниць середнього класу.Acier Superieur-дослівно сталь вища.Choke regtifie-Дослівно виправлені чоки.Ganon Fanget-або майстер стволів???або майстер рушниці???тепер саме ен зрозуміле-надпис на нижній частині ствольної коробки-Gardeux Ars-не переводиться.Зазвичай тут ставили ім*я виробника зброї.Можливо це так і є??Ars-можна перевести англійською,як мистецтво.Mirecourt-містечко у Франції,напевно місце виробництва.Ще є клеймо в овалі ,між стволами,F8Cie.
 

Вкладення

Mykola STARyy

Снайпер
Acier Comprime-пресована сталь,використовувалась для рушниць середнього класу
Це скоріше означає "стволи виготовлені методом холодної ковки"
Choke regtifie-Дослівно виправлені чоки.
Мабуть choke rectifie - вивірені чоки.
Ganon Fanget-або майстер стволів???
Не Ganon, а Canon-ствол! Fanget - досить поширене франкомовне прізвище.
Gardeux Ars-не переводиться.Зазвичай тут ставили ім*я виробника зброї
Або ім'я замовника.
Ars-можна перевести англійською,як мистецтво
Не можна. Мистецтво англійською Аrt.
І взагалі, я б не сприймав буквосполучення "ARS" як слово, бо підкреслена лиш буква S.
Думаю там написано, що рушниця виготовлена для пана Ар. Гардо з Мірекура.
Helice на ключі означає "пропеллер". Це спосіб з'єднання затворного ключа з верхнім гаком.
Таку назву носили клони В-К.
 

jurij

Мисливець
Це скоріше означає "стволи виготовлені методом холодної ковки"

Мабуть choke rectifie - вивірені чоки.

Не Ganon, а Canon-ствол! Fanget - досить поширене франкомовне прізвище.
Або ім'я замовника.

Не можна. Мистецтво англійською Аrt.
І взагалі, я б не сприймав буквосполучення "ARS" як слово, бо підкреслена лиш буква S.
Думаю там написано, що рушниця виготовлена для пана Ар. Гардо з Мірекура.
Helice на ключі означає "пропеллер". Це спосіб з'єднання затворного ключа з верхнім гаком.
Таку назву носили клони В-К.
Про те,що рушниця виготовлена,для Ар.Гардо з Мірекурта-чудова версія...тим більше,що рушниця була дійсно іменна.збоку.на правому стволі,був надпис.по словах власника ,це трофейна рушниця з колекціі.дід привіз з війни.але вивезти не давали і він,цеглиною,надпис зтер.слід залишився..
 
Зверху